Reklama

Krátká zpráva o stavu základního školství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 21.11.10 18:53
Krátká zpráva o stavu základního školství

Je to hrozně dlouhé, sprosté, ale super napsané a hlavně je to pravda :mrgreen: :mrgreen: :pankac:
Přeji úspěšnou četbu.. :mavam:

http://www.dfens-cz.com/view.php?…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

sophinka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.10 19:10

to je síla :wink:

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 21.11.10 19:15

Super!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :palec:

radúna
Extra třída :D 11944 příspěvků 21.11.10 19:19
:palec: :palec:

Sati
Extra třída :D 11521 příspěvků 21.11.10 19:33

No a tak to teď prostě ve školách je. Bohužel to vidím doma a mám docela strach jací tuponi nám budou jednou dělat šéfy - protože mladí hold jedou :twisted:

Drahokam
Povídálka 20 příspěvků 21.11.10 20:15

Co dodat? Bohužel pravdivé do puntíku. Jsem z učitelský rodiny a doma už jsem si toho vyslechla taky dost.

Kaczenka
Echt Kelišová 8920 příspěvků 21.11.10 20:15

Bohužel je to pravda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Ještě dodám: Jsem zastáncem státních maturit. Na úrovň našeho školství bych mohla nadávat celý den :cert: :cert:
Dívala jsem se na ty „strašně těžké“ maturitní testy z matematiky. Ta jednodušší varianta obsahovala matematické úlohy rovné základní škole :think: .
Ještě možno přihodit veselé historky z praxe. :lol: :lol: :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.10 20:24

Toto není možné brát globálně. Za poslední 4 roky jsem navštívil cca 40 škol a není toto ve všech. Holt kdo umí učit - učí dobře a jeho žáci umí, kdo neumí učit - píše články a jeho žáci …

adlif57
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 21.11.10 20:25

Anonymita byla nastavena náhodně. Pardon.

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 21.11.10 20:31

Zajímavé.
S částí lze určitě souhlasit o rodičích, o učitelích. Ale s těmi dětmi nesouhlasím. Učila jsem 9 let na základce a osmiletém gymplu. Jestli chcete něco hodně vtipného o školství, tak si přečtěte tenhle blog.
 http://www.kantor.bloguje.cz/

IvaV
Echt Kelišová 9222 příspěvků 21.11.10 21:10

Ehmmm a to píše učitel?? Jako né že by neměl pravdu - to máá ale ty sprosté slova mě nějak odrazují dočítat do konce. A to si o sobě nemyslím že jsem škarohlíd co mluví jen spisovně. :nevim:

DanMaj
Echt Kelišová 8410 příspěvků 21.11.10 21:11

Nooo, k zamyšlení skvěle sepsané :palec:

vrony
Závislačka 2923 příspěvků 21.11.10 21:54

Lizbeth, smích skrze slzy… Rozesílám spolupostiženým.

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 21.11.10 21:58

No, ja precetla zacatek o rodicich, a nemam chut cist dal.
Mame syna na 8letem gymnaziu. Co tam zazivame, by vydalo na roman, a zbytecne bych se rozcilila. Myslim tim co zazivame ze strany „pedagogu“. Resit nejde nic, neni z jejich strany chut k jakemukoliv dialogu. Uz se o nej vubec nesnazime. Polovina rodicu uz ani nechodi na tridni schuzky, protoze na to proste nemaji nervy. Ani ja uz nepujdu - pujde manzel, protoze je vetsi diplomat. Se spatnyma znamkama jsme se jiz smirili. Deti jsou vzdy plne v rukou ucitelu, a kdyz chce ucitel rozdat 4 a 5, tak to proste udela, kdyby se student treba rozkrajel.
Uz 4 roky litujeme, ze jsme tento gympl klukovi vybrali, a uvazujeme tento sk.rok - na konci kvarty - o prestupu jinam (horsi to snad byt nikde nemuze).
Z matikarky tahne chlast, uc.na biologii a fyziku chodi o 20min dele do hodin, zemepisar resi problemy fackama.
Jedna se o „vyberovy“ gympl na Praze 3.
Tolik moje chut cist cokoli, co napsal ucitel, a mysli si, jak je vtipnej.

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 21.11.10 22:02

nakukovatelko - jsou tam propíráni právě i pedagogové, neboj :mavam: :mrgreen:
Také mám dítě na 8letém studiu - gymnázium..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >