Krátké, ne až tak typické jméno k cizímu příjmení

58
4.5.20 02:21

Krátké, ne až tak typické jméno k cizimu prijimeni

Ahoj,

mohu poprosit o tipy na krátká jména, ideálně ne složitá na výslovnost/gramatiku pro kluka i holku? :)
Příjmení není české a je rovněž krátké, bez -ová :)

Líbí se mi Ema/Mia, ale zdá se mi, že toho je teď vcelku boom. A pro kluka vůbec netuším. :nevim:
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
590
4.5.20 02:39

Pro holčičku třeba Noemi, Ella, Ida, Zoe, Lea, Lily, Rut.
Pro chlapečka Alan, Alex, Erik, Natan, Teo (Theo) - pak mě z krátkých jmen napadají už jen jména víceméně dnes obvyklá typu Max, Ben, Sam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
4.5.20 02:47

Děkuji.. Lea jsem ja, Lily nase kocka, takze to nepripada v uvahu :lol: :lol:

Elu mame v rodine a Zoe je ted taky zda se mi kazde treti dite :? :D ale vsehna jmena se mi libi :) s klukama jsi mi ale trochu pomohla, tam by se snad neco vybrat dalo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
4.5.20 05:52
@Nicky8 píše:
Ahoj,

mohu poprosit o tipy na krátká jména, ideálně ne složitá na výslovnost/gramatiku pro kluka i holku? :)
Příjmení není české a je rovněž krátké, bez -ová :)

Líbí se mi Ema/Mia, ale zdá se mi, že toho je teď vcelku boom. A pro kluka vůbec netuším. :nevim:
Děkuji

Ahojky.. my máme 2 děti. Syn se jmenuje- Filip. Synovi je 5. A jsme za to jméno hrozně rádi. Je krásné, variabilní… Říkáme mu - Fili, Fido, Filípku, Filipe, Fidžeralde :lol: Fidlonaute :lol:
Dcerka má 2 roky.. A jmenuje se - Stela. Ze začátku lidi remcaly ale teď všichni říkají jak je to krásné jméno. Hezky vyslovitelné.. má hodně verzí.. Říkáme jí- Stell, Stelinko, Stelko, Steluško, Stelulindo, Stelunko.. Když nás naštve tak- Steluše, Stelonaute a nebo Steluno :lol: Měla jsem obavy jak jméno bude vyslovovat syn.. A říká ho krásně. Ani jedno ze jmen bych neměnila :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
4.5.20 06:41

Taky me napadla ta Ema :). Pak se mi libi třeba Zita, Zina. Kluk Noe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4541
4.5.20 07:00

Inna, Tea, Eva, Zora, Zita, Zina, Nina,… V dnešní době neobvyklé jsou i Jana, Hana, Dana.. na kluka mě napadá Teo, Leo, Max, Alex, Bruno, Boris, Tibor,..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9697
4.5.20 07:02

@Nicky8 Iva,Lada, Ivo, Bruno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
4.5.20 07:34

Pro holku se mi taky libi z kratkych Maya, Meda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25954
4.5.20 07:46

Mě se líbila Ágnes, ale u muže mi to neprošlo. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8842
4.5.20 09:13

Ines

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
686
4.5.20 09:31

Ela, Ola, Lola, Rita, Kira, Kara, Edith… Pro kluka Dan, Max, Tom..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
4.5.20 13:22

Vsem dekuji za inspirace.. bohuzel mame hodne zvirat a spoustu z nich jsem vyplytvala i tam a manzel nebude chtit kozu i dceru se stejnym jmenem asi 😂 😂
Kazdopadne uz jsem objevila dalsich par hodne zajímavých jmen diky vam, pripadne i v jinem tvaru :) :srdce: klidne pridavejte dale :)

Me se libi i Lara, ale je dost tvrde a mame i tvrde prijimeni, navic r se špatně vyslovuje :roll: je to ocistec vymyslet neco, za co vas pak dite nezabije 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
4.5.20 21:17

Zara, Bella, Molly, Holly, Molly, Tilly, Kelly, Ria, Aria, Lina, Ruby, Iris, Ariel, Aida, Amy, Ellie/Elly, Erin, Nola, Kim.
Lara se mi moc libi, taky jsem navrhovala, ale manzel neschvalil jako spoustu dalsich :). Neprijde mi, ze by se to spatne vyslovovalo. My mame Emmu, zijeme v zahranici a tady jich zase az tak neni v jejim veku, ale v Cechach uz jich je ted hodne. A nebo varianta. Mia se mi taky libi.
Klucicich kratkych jemen me moc nenapada krome te klasiky - Max, Ben, Tom.
Co treba Albert, Zak, Leos, Leo, Leon, Dan, Harry, Theo,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
4.5.20 23:28
@Danus1 píše:
Zara, Bella, Molly, Holly, Molly, Tilly, Kelly, Ria, Aria, Lina, Ruby, Iris, Ariel, Aida, Amy, Ellie/Elly, Erin, Nola, Kim.
Lara se mi moc libi, taky jsem navrhovala, ale manzel neschvalil jako spoustu dalsich :). Neprijde mi, ze by se to spatne vyslovovalo. My mame Emmu, zijeme v zahranici a tady jich zase az tak neni v jejim veku, ale v Cechach uz jich je ted hodne. A nebo varianta. Mia se mi taky libi.
Klucicich kratkych jemen me moc nenapada krome te klasiky - Max, Ben, Tom.
Co treba Albert, Zak, Leos, Leo, Leon, Dan, Harry, Theo,

Manzel ma trochu problem s vyslovovanim r, takze asi ani Lara mi neprojde taky :D a Lola je zas jak pro kralika (proste fixace z detstvi :D) ale Emma je stale v kurzu.. každopádně moc diky za dalsi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
5.5.20 08:18

Nemít české prijmeni, velmi by se mi líbilo Alex - pro kluka i holku. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu