Krátké vlasy - ano, nebo ne?

• Fotoalbum (7)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
744
7.11.21 10:01

Krátké vlasy - ano, nebo ne?

Ahoj a krásné nedělní dopoledne,

jelikož chci radikální změnu a od kroucení (hroznej zlozvyk) mám zničené a místy utrhané vlasy, jdu si pro radu. Nejsem si ještě 100% jistá, ale na fotce se mi to moc líbí - jenže, ne každému to sluší a sedne. Proto příkládám fota a chci se zeptat, jestli v tom nebudu jako troubelín. Vlasy si nebarvím, ke kadeřníkovi asi vlastně skoro vůbec nechodím. :D
Děkuji moc :palec: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18723
7.11.21 10:04

Máš rysy obličeje, kterým budou krátké vlasy nesmírně slušet. Neuvěřitelně to zvýrazní tvoje oči.

Běž do toho.

Neměň barvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3214
7.11.21 10:05
@Janina B1 píše:
Ahoj a krásné nedělní dopoledne,jelikož chci radikální změnu a od kroucení (hroznej zlozvyk) mám zničené a místy utrhané vlasy, jdu si pro radu. Nejsem si ještě 100% jistá, ale na fotce se mi to moc líbí - jenže, ne každému to sluší a sedne. Proto příkládám fota a chci se zeptat, jestli v tom nebudu jako troubelín. Vlasy si nebarvím, ke kadeřníkovi asi vlastně skoro vůbec nechodím. :D
Děkuji moc :palec: :srdce:

Máš jemné rysy a nádherné výrazné oči - myslím, že ti to bude slušet. :palec:
No a kdyby ses necítila v krátkých dobře, necháš dorůst znovu dlouhé ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18408
7.11.21 10:06
@Janina B1 píše:
Ahoj a krásné nedělní dopoledne,jelikož chci radikální změnu a od kroucení (hroznej zlozvyk) mám zničené a místy utrhané vlasy, jdu si pro radu. Nejsem si ještě 100% jistá, ale na fotce se mi to moc líbí - jenže, ne každému to sluší a sedne. Proto příkládám fota a chci se zeptat, jestli v tom nebudu jako troubelín. Vlasy si nebarvím, ke kadeřníkovi asi vlastně skoro vůbec nechodím. :D
Děkuji moc :palec: :srdce:

S kratkymi vlasy tedy pocitej s tim, ze potrebujes dobrou kadernici/kadernika. Kratky sestrih vyzaduje pravidelnou udrzbu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2064
7.11.21 10:07

Mas hezky oblicej a myslim, ze ten uces ti sluset bude. Budes zariven muset ale pocitat s nejakou udrzbou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
744
7.11.21 10:08
@cecetka píše:
S kratkymi vlasy tedy pocitej s tim, ze potrebujes dobrou kadernici/kadernika. Kratky sestrih vyzaduje pravidelnou udrzbu.

Toho se bojím, samozřejmě i za cenu čekámí si případně vyberu kadeřníka, který opravdu umí. A Jo, vím, že je s nimi sakra práce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1248
7.11.21 10:11

Ja tedy nejsem zastancem kratkych vlasu vyjma u zen od 60.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8664
7.11.21 10:12

Kdykoliv chci radikalni zmenu ve vzhledu, je to prenesena touha zmenit neco uplne jinyho, na co nemam odvahu. Popremyslej ;)
Mne se libis v dlouhych musim rict teda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18723
7.11.21 10:14

Pokud se ještě bojíš pixie střihu - toho co máš na fotce, klidně jdi na mezikrok krátkého mikáda s řídkou ofinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26284
7.11.21 10:14

Obličej na to máš, já bych se krátkých vlasů nebála, akorát jak už někdo psal, nezdá se to, ale krátké vlasy vyžadují mnohdy složitější péči než dlouhé :D ale slušet ti to bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11366
7.11.21 10:20

@Janina B1 Ještě doplním, že krátký účes je náročnější i na domácí údržbu. Měla jsem několik let kràtké vlasy a x krát se stalo, že jsem ráno vstala a vlasy byly tak přeleželé, že nezbývalk nic jiného než je umýt a znovu vyfoukat. S polodlouhým mikádem se mi to nestalo nikdy a když je úplně nejhůř, tak culík to jistí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
447
7.11.21 10:36
@Zeoli píše:
Ja tedy nejsem zastancem kratkych vlasu vyjma u zen od 60.

Ještě to dokáži pochopit u žen, které mají málo vlasů. Navíc krátké vlasy potřebují mnohem víc času na úpravu, pravidelné návštěvy kadeřnictví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2893
7.11.21 10:42

Máš moc hezký obličej. Tobě to vyloženě půjde. účes super, působí víc žensky než dlouhé vlasy. Takže záleží jen na Tobě, jestli se ti chce trávit víc času u kadeřnice, fakt se to musí dost udržovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
577
7.11.21 10:51

Účes by ti slušel, ale počítej s častými návštěvami kadeřnice a deno denní úpravou vlasů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14616
7.11.21 10:55

U tebe ano, máš jemné rysy :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu