Krátké vlasy mezi dlouhými

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Baruunečka
Kecalka 127 příspěvků 22.09.18 11:26
Krátké vlasy mezi dlouhými

Ahoj holky. Potřebovala bych radu prosim. Dnes jsem si vsimla, mam vlasy pod ramena, ze mistama, sem tam, mam mensi plochy, kde jsou vlasy dlouhe treba jen 10cm 8o..docela me to prekvapilo, mezi dlouhyma jsou najednou tyhle kratke…A tak jsem se chtela zeptat, mate s tim některá zkušenost? Premyslim, jestli jsem si je treba nemohla prepalit žehličkou, ale pouzivam ji jen tak 5× do mesice…Nevíte, jestli to nemuze byt nejaka,,předzvěst" :),ze by mi ted mely vlasy hodne padat? Trochu jsem se lekla :lol:…a zaroven, je normalni, ze na jedne straně hlavy je vic vlasu? Pozoruji to uz dlouho, ale dnes, kdyz jsem si vsimla tech kratkych, to okamzite spokuju dohromady, aby to nebyl problem nejaky…Mam na prave strane, v partii nad uchem smerem nahoru o dost mene vlasu nez na druhé strane…Mate to taky některá? Je to normalni? Dekuji a omlouvam se, jestli je to hloupy dotaz :)

Reakce:
terien
Echt Kelišová 8448 příspěvků 22.09.18 11:33

To může způsobovat spousta věcí. Špatná péče - přepálení fénem, žehličkou, nesprávným barvenim, používání moc pevných gumiček,… Pak spaní s mokrou hlavou, třeba nevědomé tahání vlasů když seš nervózní, přemýšlíš,… Málo časté zastřihávání konečků,…

Baruunečka
Kecalka 127 příspěvků 22.09.18 11:40

@terien dekuju! Spim s mokrymi vlasy i nosím pevne gumicky.. Takze by to nemelo znamenat nejaky vážnější problem,ze? Typu alopacie apod :) …jeste bych to chapala,kdybych to mela průběžně po cele hlave ty ulamane vlasy,ale vzdy jsou ty kratke vlasy na plose cca 1 cm a pak zase az za vetsi kus mezi dlouhymi…

Bethuska
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 22.09.18 11:42

S různou délkou neporadím, netuším, ale odlišné množství vlasů je normální :) Taky mám na pravé straně o něco míň vlasů než na levé. Za celý život si toho všimnul jen jeden kadeřník :mrgreen: Bavili jsme se o to a on říkal, že to u zákaznic potkává celkem často.

Baruunečka
Kecalka 127 příspěvků 22.09.18 11:48

@Bethuska no tak to jsem opravdu moc rada! Vzdycky jsem si myslela,ze je to tim,ze hlavne na té strane spim…jdem rada,ze je to normalni. Dekuju ;)

luca241
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 22.09.18 12:30
@Baruunečka píše:
Ahoj holky. Potřebovala bych radu prosim. Dnes jsem si vsimla, mam vlasy pod ramena, ze mistama, sem tam, mam mensi plochy, kde jsou vlasy dlouhe treba jen 10cm 8o..docela me to prekvapilo, mezi dlouhyma jsou najednou tyhle kratke…A tak jsem se chtela zeptat, mate s tim některá zkušenost? Premyslim, jestli jsem si je treba nemohla prepalit žehličkou, ale pouzivam ji jen tak 5× do mesice…Nevíte, jestli to nemuze byt nejaka,,předzvěst" :),ze by mi ted mely vlasy hodne padat? Trochu jsem se lekla :lol:…a zaroven, je normalni, ze na jedne straně hlavy je vic vlasu? Pozoruji to uz dlouho, ale dnes, kdyz jsem si vsimla tech kratkych, to okamzite spokuju dohromady, aby to nebyl problem nejaky…Mam na prave strane, v partii nad uchem smerem nahoru o dost mene vlasu nez na druhé strane…Mate to taky některá? Je to normalni? Dekuji a omlouvam se, jestli je to hloupy dotaz :)

Anebo jsou to taky nové vlasy,které podrostly a ty „staré“ vypadaly.mam to tak teď.podrustalo to opravdu v trsech.

terien
Echt Kelišová 8448 příspěvků 22.09.18 12:40
@Baruunečka píše:
@terien dekuju! Spim s mokrymi vlasy i nosím pevne gumicky.. Takze by to nemelo znamenat nejaky vážnější problem,ze? Typu alopacie apod :) …jeste bych to chapala,kdybych to mela průběžně po cele hlave ty ulamane vlasy,ale vzdy jsou ty kratke vlasy na plose cca 1 cm a pak zase az za vetsi kus mezi dlouhymi…

No to snad ne. Trochu si je hýčkej a uvidíš jestli se to zlepší. Kup si vitamíny, nějakou kůru, opravdu si vlasy vysuš než si lehneš. To spaní na jedné straně dělá taky hodně. Šikovná kadeřnice ti určitě poradí ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >