Krátký dotazník pro školní projekt - asistovaná reprodukce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
studenti2lf
Nováček 2 příspěvky 05.12.18 08:49
Krátký dotazník pro školní projekt

Dobrý den,
jsme studenti 2.ročníku medicíny a v rámci školního projektu bychom vás chtěli poprosit o vyplnění krátkého dotazníku na téma „Poruchy reprodukce a asistovaná reprodukce“.

http://bit.ly/dotaznikIVF

Moc děkujeme za každou odpověď :)

Přečtěte si článek: Všechny informace o asistované reprodukci

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13481 příspěvků 05.12.18 09:01

@studenti2lf už jste třetí co sem dávají dotazník, ale alespon jste měli tolik slušnosti se předestavit

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 05.12.18 09:07

Jsem si stoprocentne jista,ze predchozi dotaznik,na ktery jsem po jeho shlednuti odmitla odpovedet,byl take Vas,takze ani na tento Vam odpovidat nebudu,ptze mi opravdu neprijde,ze jste studenti mediciny podle toho,jak se prezentujete a jak je sestaven dotaznik :nevim:

M_Vladim
Echt Kelišová 7973 příspěvků 10.12.18 15:28
@studenti2lf píše:
Dobrý den,
jsme studenti 2.ročníku medicíny a v rámci školního projektu bychom vás chtěli poprosit o vyplnění krátkého dotazníku na téma „Poruchy reprodukce a asistovaná reprodukce“.

http://bit.ly/dotaznikIVF

Moc děkujeme za každou odpověď :)

Čím je v dotazníku důležité vzdělání, nebo aktuální věk? :nevim:
Doporučuji vyplňovat jako sportku. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >