Krátký let v prvním měsíci těhotenství?

Anonymní
20.9.19 09:05

Krátký let v prvním měsíci těhotenství?

Zdravím, snažili jsme se o miminko a konečně to vyšlo! :) Jen jsem nejistá máme letenky do Tuniska v polovině října. Někdo říká, že je to riskantní a někdo zase, že když let trvá jen 3 hodiny tak se nic neděje.. máte zkušenosti s lítáním takto brzy? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

638
20.9.19 09:12

Ja bych to klidne riskla, kor pokud se citis dobre ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.9.19 09:14

@Ernais musím zaklepat, že se možná citím i lépe než když jsem v tom ještě nebyla :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
22257
20.9.19 09:15

Klidně leť, jen ti může být blbě, to že ti teď nic není neznamená že ti tak bude za měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 09:17

Pokud neni krvaceni a citis se fajn, tak bych letela. Je to teprve zacatek, jestli se ma udrzet, tak se udrzi… Ale ve 2. trimestru bych uz neletela. Moje kamaradka letela ve druhem nekolikrat a pry jsem moc hystericka, ze to moc resim… Tak nevim no… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 09:19
@pikola píše:
Klidně leť, jen ti může být blbě, to že ti teď nic není neznamená že ti tak bude za měsíc.

mas pravdu… ja prvni dva mesice o. k. a pak to zacalo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
638
20.9.19 09:23

@Botičkadam pokud bych se citila dobre, tak bych letela i v tom 2.trimestru. ale asi jen do mist s dobrou zdravotni peci, kdyby nahodou neco. Treba na ostrov kde je jen nejaky obyc obvodak, pokud vubec, bych si to neriskla, ale jinak proc ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 09:33
@Ernais píše:
@Botičkadam pokud bych se citila dobre, tak bych letela i v tom 2.trimestru. ale asi jen do mist s dobrou zdravotni peci, kdyby nahodou neco. Treba na ostrov kde je jen nejaky obyc obvodak, pokud vubec, bych si to neriskla, ale jinak proc ne :nevim:

no, jde me spis o ty komplikace a tu zdravotni peci na tom danem miste. Ale zakladatelka pise o Tunisu a tam bych proste v tom druhem trimestru uz neletela. Mela jsem v tehu problemy, spineni, atd…, takze ja bych to neriskovala. Ale pokud nekdo nema sebemensi problem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 09:33

Na letani je pry “nejlepsi” druhy trimestr - samozrejme zalezi, jak se citis a kam letis. Ja jsem treba v 5./6. mesici letela 4× kratke lety po Evrope a uplne v pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5757
20.9.19 09:37

Já bych se hlavně zeptala doktora, jaký na to má názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18833
20.9.19 09:52
@Anonymní píše:
Zdravím, snažili jsme se o miminko a konečně to vyšlo! :) Jen jsem nejistá máme letenky do Tuniska v polovině října. Někdo říká, že je to riskantní a někdo zase, že když let trvá jen 3 hodiny tak se nic neděje.. máte zkušenosti s lítáním takto brzy? :mavam:

Co na to tvůj gynekolog? Já bych do Tunisu neletěla ani jako netěhotná. Fláknout sebou u bazénu můži kdekoliv jinde v Evropě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
638
20.9.19 10:00
@Russet píše:
Co na to tvůj gynekolog? Já bych do Tunisu neletěla ani jako netěhotná. Fláknout sebou u bazénu můži kdekoliv jinde v Evropě.

Proc u bazenu? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22257
20.9.19 10:01
@Russet píše:

No ale ne v říjnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
20.9.19 10:59

Já byla těhotná loni (8tt?) a letěla jsem do Egypta. Před tím jsem ještě na gyndě na potvrzení nebyla, žádné problémy jsem během dovolené neměla, nešpinila jsem, dávala jsem na sebe pozor. Nicméně po příjezdu na kontrole bez srdeční akce. Nevím jestli to vliv mělo, nebo nemělo, to nikdo nezjistí.. ale asi bych nad tím přemýšlela už trošku jinak. Otěhotnět znovu se mi podařilo brzy, teď mám necelý měsíc do porodu :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
20.9.19 11:07

Já letěla v 5.tt tři hodiny a ne jeden lékař říkal, že to nemůže ničemu vadit, pokud teda nejsou nějaké problémy. Tak žádný strach :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama