Krátký nebo dlouhý protokol při IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 20:42
Krátký nebo dlouhý protokol při ivf

Ahoj holky, chtěla bych vás poprosit o Vaši zkušenost a radu. Již mám doma vyzvedlé léky Dipherelin a Gonal a měla bych každým dnem začít stimulovat. V CARu mi udělali veškerá vyšetření a vše mám úplně v pořádku. Manžel má horší spermio - menší počet, morfologie. Naplánovali mi krátký protokol. Je mi 30, ms pravidelné, ovulace pravidelné, pco a nic podobného nemám. Máte některá zkušenost s tím jaký protokol se volí při stimulaci. Kdy se lékař rozhodne pro krátký a kdy pro dlouhý? Bojim se OHSS a vim, že při krátkém je větší pravděpodobnost rozvinutí. Jaké s tímto máte zkušenosti? Děkuji

Přečtěte si článek: IVF Umělé oplodnění: Miminko "ze zkumavky"

Reakce:

admin
Extra třída :D 11149 příspěvků 10.08.18 15:03

Dobrý den,
doporučuji starší diskuzi Krátký vs. dlouhý protokol, je tam hodně zkušeností.

Držím palce,
Monika :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >