Krátký protokol Gonal + Cetrotide, kdy poslední injekce?

22.1.20 18:44

Krátký protokol Gonal + Cetrotide kdy poslední injekce?

Podstupuji IVF v krátkém protokolu a zajímá mě, kdy se připichuje poslední injekce Cetrotide, kolik dní před odběrem. Já to mám naplánované tak, že aplikuji ráno poslední dávku gonal a cetrotide, a další den večer už jen Ovitrelle a za 2 dny Opu. Jenze mi vrtá hlavou, jestli když píchnu poslední gonal a cetrotide ráno, zda foliky vydrží až do večera dalšího dne. Jestli by prostě neměl být Cetrotide ještě ten poslední den ráno a večer ten samý den jeste Ovitrelle. Mohla byste se některá mrknout do svých stimulačních protokolů, pokud jste měly podobnou stimulaci? Moc by mi to pomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13173
22.1.20 18:50

@Synekdoche7 ahoj ja to mam rozepsane takhle 7dc gonal a orgalutran.. ovitrelle rozepsany nemam ten upresni podle utz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2783
22.1.20 18:54

@Synekdoche7 Měla jsem to stejně. Akorát tedy vecer. Pichala jsem pátek poslední Gonal+Cetrotide, sobota Ovitrelle a pondeli OPU.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1183
22.1.20 18:55

Co si tak matně pamatuji tak to tam bylo, oni vydrží neboj, Dr vědí jak to mají naplánovat, tenkrát jsem taky měla Gonal i Cetrotide, a poté určený den a přesný čas kdy si píchnout Ovitrell :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama