Krátký sex

Anonymní
17.3.21 15:52

Krátký sex

Ahoj holky, předem se omlouvám za anonym ale je to osobní :D můj chlap se většinou u sexu udělá příliš rychle a podruhé se mu chce málokdy. Je to normální? případně jak takový problém vyřešit? Nic jsem mu nikdy neřekla, raději jdu spát neuspokojená. Nerada bych narušila jeho sebevědomí tak jsem nikdy toto téma neotevírala. Děkuju za každou radu co by mohla pomoci :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16014
17.3.21 16:05

Jo, to se klukům kolem 17ti stává běžně :mrgreen: :mrgreen: Hele, kolik tomu chlapovi je a jak dlouho jste spolu? Ty mu orgasmus hraješ nebo ho vůbec nezajímá, že to nedokončíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25085
17.3.21 16:10
@Anonymní píše:
Ahoj holky, předem se omlouvám za anonym ale je to osobní :D můj chlap se většinou u sexu udělá příliš rychle a podruhé se mu chce málokdy. Je to normální? případně jak takový problém vyřešit? Nic jsem mu nikdy neřekla, raději jdu spát neuspokojená. Nerada bych narušila jeho sebevědomí tak jsem nikdy toto téma neotevírala. Děkuju za každou radu co by mohla pomoci :srdce: :srdce:

Líná huba, holé neštěstí. Pokud mu neřekneš(a on nepozná), že si nebyla, tak vám vázne komunikace a brzo to vyústí v průšvih. Ti garantuju, že by nešel spát, dokud bychom nebyli uspokojení oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1048
17.3.21 16:23

Jemu je jedno, že ty ještě nejsi? Je dost sobec nebo jestli ty hraješ, že jsi spokojená, tak je to tvá chyba. Normálně si promluvte, jestli jste partneři, tak spolu musíte umět mluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5942
17.3.21 16:25

Že se chlap rychle udělá není zas tak divný, že se nezajímá o uspokojení partnerky už je divný dost.. Buď je blbej, nebo je mu to jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
17.3.21 16:42
@Anonymní píše: ...... a podruhé se mu chce málokdy. Je to normální?

Ver mi, od padesatky je to uplne normalni, a je pritom uplne jedno, kolik je partnerce.

A u vseho pod ctyricet to normalni urcite neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 16:54
@Jolka86 píše:
Jemu je jedno, že ty ještě nejsi? Je dost sobec nebo jestli ty hraješ, že jsi spokojená, tak je to tvá chyba. Normálně si promluvte, jestli jste partneři, tak spolu musíte umět mluvit.

Nemyslím že by mu to bylo jedno, provozujeme i orální sex a dbá i na můj orgasmus, tedy je to jak kdy no. Ale chtěla bych víc toho sexu s penisem tak mě zajmá zda je něco, co by to prodloužilo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 16:57
@unuděná píše:
Jo, to se klukům kolem 17ti stává běžně :mrgreen: :mrgreen: Hele, kolik tomu chlapovi je a jak dlouho jste spolu? Ty mu orgasmus hraješ nebo ho vůbec nezajímá, že to nedokončíš?

Je mu 30 a jsme spolu 5 let, orgasmus nehraju někdy se udělám, ne vždy ale chybí mi víc toho pohlavního styku hlavně. Jednoduše řečeno bych si přála, aby mě občas šoupal delší dobu :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 16:58
@carsin píše:
Ver mi, od padesatky je to uplne normalni, a je pritom uplne jedno, kolik je partnerce.A u vseho pod ctyricet to normalni urcite neni.

Jsme mladý pár :?

• Citovat
  • Nahlásit
8941
17.3.21 16:59
@Anonymní píše:
Ahoj holky, předem se omlouvám za anonym ale je to osobní :D můj chlap se většinou u sexu udělá příliš rychle a podruhé se mu chce málokdy. Je to normální? případně jak takový problém vyřešit? Nic jsem mu nikdy neřekla, raději jdu spát neuspokojená. Nerada bych narušila jeho sebevědomí tak jsem nikdy toto téma neotevírala. Děkuju za každou radu co by mohla pomoci :srdce: :srdce:

A on to neřeš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61271
17.3.21 17:04
@lleennttiillkkaa píše:
Líná huba, holé neštěstí. Pokud mu neřekneš(a on nepozná), že si nebyla, tak vám vázne komunikace a brzo to vyústí v průšvih. Ti garantuju, že by nešel spát, dokud bychom nebyli uspokojení oba.

Myslíš, že by měl ještě příště zájem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8941
17.3.21 17:05
@Anonymní píše:

A jak dlouho trvá soulož?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1048
17.3.21 17:07
@Anonymní píše:
Nemyslím že by mu to bylo jedno, provozujeme i orální sex a dbá i na můj orgasmus, tedy je to jak kdy no. Ale chtěla bych víc toho sexu s penisem tak mě zajmá zda je něco, co by to prodloužilo.

Já, měla partnera a když jsme spolu začali, tak sex nic moc, ale nevzdala jsem to a vydržel pak cca 30 min. Ale musí chtít, když byl tak druhé kolo, ale ten tvůj nechce. Jakou máte polohu, jak dlouho vydrží?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2373
17.3.21 17:10

Buď ráda alespoň za něco.. za par let nebude moct vubec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25085
17.3.21 17:11

@Venetia asi bych dlouhodobě neprovozovala sex s někým, kdo nemá zájem, aby z toho něco měli oba, takže bychom si vážně promluvili a pokud bych nestihla být dřív než on, tak by se prostě posnažil, abych byla potom. Pokud ne, tak smůla.
Pokud zakladatelka orgasmus předvádí, tak je to její blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat