Krátký vztah - stěhování

Anonymní
15.6.15 07:31

Krátký vztah - stěhování

Ahoj, prosím o názor. S přítelem jsme spolu 3 měsíce, známe se ale už pár let. Z přechozího vztahu mám 2,5 letého syna. Po ukončení vztahu se synovým otcem jsme se synem žili u našich. Rodiče mám svělé, jen se názorově rozcházíme ( což se mezi generacemi dá čekat), bohužel to za poslední měsíc vygradovalo hlavně ze strany mého otce, kterému se člověk nezavděčí naprosto ničím, na rovinu neřekne co mu vadí, ale částečně si to vybíjí i na mém synovi, ke kterému se bohužel jako dědeček nechová. Posledních pár dní syn prostě nesmí u nich na zahradě vůbec nic, celkově tam vadíme. Problém je ten, že byty v našem okolí se pohybují vysoko, i za garsonku. Přítel bydlí sám ve 2+1. Pokud budu se synem bydlet sama, budeme muset někam dál, kde na nájem s mateřskou dosáhnu, což u nás v okolí není. Přítel částečně o situaci doma ví, ale přijde mi, že si to jako můj problém nepřipouští. Trávíme u něj poměrně dost času, teď 4 dny v kuse. Problém je, že když jsem se zmínila, že budu muset už opravdu v týdnu to bydlení vyřešit, tak bylo ticho. Vůbec nic mi k tomu neřekl. Já se teď rozhoduji, zda si s ním o tom promluvit, ano, jsme spolu krátce, proto to zvažuji, nebo se se synem odstěhovat někam dál - ale nevidím pak moc perspektivu ve vztahu na dálku, protože je hodně vytížený. U našich už zůstat nemůžeme, psychika se mi začala podepisovat na zdraví :-(.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15.6.15 07:33

Nevím, co řešíš. Se ho zeptej. Tím, že je vztah krátký, tak není o co přijít - když to skončí, tak se holt neosvědčil, když to vyjde, no tak jupí. Odstěhovat se můžeš vždycky. A malý stejně přítele zná, čili není ani problém „abych neseznamovala dítě s někým, kdo za chvíli nebude“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
15.6.15 07:33

Nešla bych k chlapovi bydlet po 3 m.. syn v tom pak bude mít ještě větší hokej :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.15 07:36

Z vlastní zkušenosti bych do toho nejspíš nešla. Stěhovala jsem se k partnerovi po 4 měsících vztahu a po roce to šlo do kytek a paradoxně teď, když jsem se odstěhovala do vlastního, tak nám to klape mnohem víc. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
13124
15.6.15 07:36

Chudák kluk. Po tak krátké známosti bych se s malým rozhodně k příteli nestěhovala. Nehledě na to, že jak píšeš, na zmínky o tvém stěhování přítel nereagoval, tudíž bych si nedělala plané naděje, že když se ho zeptáš, s nadšením prohlásí, tak se zítra nastěhujte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17205
15.6.15 07:39

Jeho ticho na tvou zminku o bydleni bych brala jako jasnou odpoved. Sla bych klidne dal a pockala, co se ze vztahu vyvine.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4064
15.6.15 07:41

Osobně ono to i na toho chlapa může být moc. Stát se po 3 měsících skoro otcem no nevím myslím že mu to tak vyhovuje a ještě chvíli vyhovovat bude. Spíš bych šla dal a pokud chlap má zájem tak to vydrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35181
15.6.15 07:44

Asi se mu to zda brzo a je to brzo. Ale situace te tlaci. Tak ho vem na par prohlidek bytu 100 km od nej, jakoze chces znat jeho nazor. To uz se urcite rozhoupe, nebo ne. Kdyz ne, jak pise @Cuddy .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16744
15.6.15 07:44
@Cuddy píše:
Jeho ticho na tvou zminku o bydleni bych brala jako jasnou odpoved. Sla bych klidne dal a pockala, co se ze vztahu vyvine.

taky si myslím :think: hledala bych bydlení sama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2815
15.6.15 07:45

Tak jsou různé příspěvky na bydlení a ty jako samoživitelka bys na ně měla dosáhnout. Takže bys potom měla na byt i ve Vašem městě. Nešla bych k chlapovi, který by o zmíňce o bydlení mlčel a na druhou stranu se mu nedivím. Pokud vlastní děti nemá má třeba i strach a nebo chce mít své soukromí zatím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.15 07:49

Vidím to stejně jako holky, mlčení není nejlepší reakcí a nečekala bych žádné velké nadšení… zkusila bych se osamostatnit ve vlastním, můžeš u něj jen stoupnout v ceně, že se o sebe umíš postarat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.15 07:58

-

Příspěvek upraven 31.12.15 v 11:29

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.15 08:16

Také bych se nestěhovala, je to moc brzy. Nejdriv se osamostatni a pak se uvidí. Nemusis se hned přece stehovat k chlapovi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1800
15.6.15 08:24

Chlapovi nesmis naznacovat, ale mluvit narovinu. Z druhe stranky bych se mu nedivila. Ale treba taky mlcel, protoze si myslel, ze chces jit do sveho :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
15.6.15 08:25

Nemuzes od chlapa cekat, ze po trech mesicich si s radosti a nadsenim do bytu nastehuje matku se synem… to se nedeje ani u bezdetnych lidi. Rekni mu narovinu jak toje, ze proste bud se odtehujes nekam dal a nebudete spolu a nebo to muzete zkusit. V zajmu ditete bych volila to prvni. Vem si, ze to dite to vnima a kdyz vam to nevyjde, jak mu vysvetlis, ze se zase stehujete?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama