Krční páteř a motání hlavy

Anonymní
17.4.21 23:44

krční páteř a motání hlavy

Dobrý den,

asi před 3 dny jsem si nějak asi škubnul z krční páteří a od té doby se mi motá hlava ( cca 4 dny zpátky)

Od té doby se mi furt motá hlava, bolí za krkem a mezi lopatkami + občasná nevolnost která přejde témeř vždy, když se narovnám. Začínám se ovšem bát, že to je něco horšího..

Prodělal jsem asi před 3-4 měsíci EKG a v mládí jsem prodělal EEG i MRI ( 5-6 let zpátky)

Před několika měsíci mě trápil dost podobný problém, ale nepřijde mi, že byl tak intenzivní i když je možné, že už to mám z nervozity ( v tomhle jsem fakt hrozný) :d

Osobní info :

věk : 19
Váha 59 kg
výška : 176 cm
nízký tlak už od mala.

Chci se poradit zda by bylo vhodné zajít zas na rehabilitace které mě extrémně pomohli nebo rovnou ne neurologii?

předem díky za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3418
17.4.21 23:47

Tak jestli vidíš časovou souvislost, tak bych zkusila rhb nebo fyzioterapii. Ze to nás od krku je velmi pravdepodobne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 00:04

Neuro s tím nic neudělá, spíš dobrý fyzioterapeut. A vyřešit všechno, co tu krční páteř ovlivňuje - polštář, matrace, výška monitoru, výška stolu a židle (krčíš ramena, pokud si opíráš ruce v nepřirozeném úhlu), jestli často řídíš, ať sedíš správně, průvan, cvičení, jakékoliv nepřirozeně otáčení a zaklánění hlavy - koukání na televizi z nějakého špatného úhlu, koukání do noťasu na klíně apod. Opatrně na stereotypní fyzické práce - házení lopatou, zvedání těžkých věcí. A pamatuj na to, že to je běh na velmi dlouhou trať, může se to kdykoliv vrátit. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
10171
18.4.21 00:45

Fyzioterapie určitě, možná nějaké cviky dostaneš. A možná doporučí nějaké masáže.

Já si hnula páteří při cvičení a motala se mi hlava při lehání do postele a při ležení prvních pár minut. Cvičením a masážemi jsem se toho zbavila, ale nemám žádné poškození obratlů. Asi se mi všechno vrátilo na správné místo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat