Reklama

Co se zatuhlou krční páteří

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cezet
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 17.12.17 18:06
Krční páteř - jak si pomoci...

Ahojky, moc prosim o pomoc, jsem zoufalá. Rano jsem se vzbudila a uz jsem se necitila uplne nejlepe. Cca mesic me poboliva mezi rameny na krku a smer k lopatkam. 14 je to horsi. Dnes rano jsem citila ze na me jdou mdloby. Jeli jsme do nemocnice, rekli mi ze mam tu krcni hodne zatuhlou. Dali mi uvolnovaci injekci ktera je zaroven proti bolesti. Dvoje prasky na uvolneni a proti bolesti. Ale me to uplne doslova neboli, me to hrozne tahne. Polevilo to trosku, ale moc ne. Je mi az blbe od zaludku, i mi trochu zaludek boli. Je mozne ze kdyz mam v sobe zatim od kazdeho prasku jeden, ze se jeste nedostavila uleva? Ja uz nevim jak sedet, lezet, usnout nemohu… od uterka budu chodit na rehabilitace, ale zitra jdu klasika do prace a potrebuji aby mi to aspon trosku preslo, je to hrozne. Mam z toho nervy a zaroven nevim co…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 3109 příspěvků 17.12.17 18:10

Pokud vám nevadí horké, tak na krk a záda pustit hodně silným proudem co nejteplejší vodu. Trochu by to mělo povolit a umožnit přežít den než půjdete ae rehabilitaci.

araw
Neúnavná pisatelka 16595 příspěvků 17.12.17 18:22

Koupit koňskou mast, mě na páteř po úraze zabírá perfektně, lepší je asi hřejivá, ale je v tom chilli a já mám na něj alergii, tak používám chladivou a fakt spokojenost, kam se hrabou normální léčivé mastičky

dasajur
Kecalka 195 příspěvků 17.12.17 18:23

Kapsaicinove naplasti z lékárny.
Jestli je doma nemáš, tak co nejvíce zahrát krk. Ne horkou vodou, ale suchým teplem. Přežehlená plenka, nahřátý peckový polštářek, dát za krk. Jestli máš Ataralgin, tak na noc ten. Ty léky na uvolnění svalů taky přes noc trochu zaberou.

cezet
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 17.12.17 18:23

@Heivka dekuji, ve vane jsem uz byla :( @araw tu ted bohuzel doma nemam :(

cezet
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 17.12.17 18:25

@dasajur ataralgin mam, ale bojim se ho vzit k tem ostatnim lekum, myslite ze mohu?

hanaross
Kecalka 145 příspěvků 1 inzerát 17.12.17 18:25

Vanu ne chce to suché teplo, nahrát ručník nebo termofor

Heivka
Závislačka 3109 příspěvků 17.12.17 18:29

Ještě mě napadá že takové zatuhnutí krku bývá i ze stresu, tak zkusit buď meduňkový čaj nebo kozlík lékařský. Nebo si zkuste namasírovat krk, stačí su rovně sednout, prsty položit nad klíční kost a jet až na vrchol spojnice ramene a krku a opatrně prohníst, pravá ruka masíruje pravé rameno a levá levé. Pokud jste hodně ztuhlá je lepší se namasírovat sama, kdy cítíte přesně kdy je to ok a kdy to bolí.

dasajur
Kecalka 195 příspěvků 17.12.17 18:33

Tak Ataralgin obsahuje paracetamol na bolest a guajacuran na uvolnění. Asi bych to dohromady nemotala, na bolest a uvolnění vám dali jiné. Tak hlavně to teplo, šetřit se, nenamahat a nezatěžovat teď vůbec. Zítra skocte do lékárny pro ty prohrivaci masti nebo naplasti, ty vám pomohou přežít do rehabilitace.

cezet
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 17.12.17 18:34

@Heivka manzel mi ted masiroval a vzali jsme to gelem ibalginem. Dekuji moc.

cezet
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 17.12.17 18:35

@dasajur dekuji moc. Taky mi hodne lidi reklo o naplastech moc dekuji :potlesk:

cezet
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 17.12.17 19:04

Cely den travim prakticky u horkeho krbu :)

-Evka-
Závislačka 3645 příspěvků 17.12.17 19:15

Ze zkušenosti i přes léky to chce minimálně tři dny než to nejhorší pomine.

cezet
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 17.12.17 19:30

@-Evka- ja si myslim ze to asi uplne hned nepovoli :( Evi a vy na to trpite? Me popadaji dnes stavy ze to snad uz nezmizi a ja se nedokazu postarat o nic…

-Evka-
Závislačka 3645 příspěvků 17.12.17 19:43

@cezet Na krk momentálně tolik už ne, ale pokud mne chytne cokoliv od zad (i dříve ten krk), tak minimálně ty první tři dny byly bolesti nejhorší. Pak se to postupně uvolňovalo a bolelo méně.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >