Krční páteř - nevolnost, hlava

125
16.12.19 15:48

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na zkušenosti.

Dobrý den, obnovuji diskuzi.

Chtěla bych se zeptat, za jak dlouho se mi po rehabilitacích uleví od potíží? Mám předepsano 7 rehabilitací, za sebou 5. Rehabilitační doktorka mi provedla odblokování hlavovych kloubů, a těch by se mělo při těch rhb dostat na svaly. Nicméně mám po ránu pořád pocit takové tupé hlavy, jako by nebyla moje… Takový pocit kocoviny… Může to být i špatným spaním, polohou, polštářem? Byla jsem u 4 doktorů, a ti všichni tvrdí stejný verdikt (praktický, 2 neurologove, rehabilitační doktorka)…krční páteř. Byla jsem i na eeg hlavy. Pořád je mi, ale nevolno… nvm, tento týden jdu opět k obvoďákovi.

Díky moc za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

7444
16.12.19 21:31

Točení hlavy a kocovina je většinou od patere

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.12.19 18:06

Dobrý den, obnovuji diskuzi.

Chtěla bych se zeptat, za jak dlouho se mi po rehabilitacích uleví od potíží? Mám předepsano 7 rehabilitací, za sebou 6. Rehabilitační doktorka mi provedla odblokování hlavovych kloubů, a těch by se mělo při těch rhb dostat na svaly. Nicméně mám po ránu pořád pocit takové tupé hlavy, jako by nebyla moje… Takový pocit kocoviny… dnes dokonce nevoknost, malatnost. Může to být i špatným spaním, polohou, polštářem? Byla jsem u 4 doktorů, a ti všichni tvrdí stejný verdikt (praktický, 2 neurologove, rehabilitační doktorka)…krční páteř. Byla jsem i na eeg hlavy. Pořád je mi, ale nevolnoa opět mám občas jakoby tlaky do hlavy… nvm, dnes jsen šla opět k obvoďákovi, ten mi pořád tvrdí, že to je krční páteř… Ale také už 2 měsíce cvičím. Jsem už skeptická :(

Díky moc za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
13
20.12.19 13:03

Měla jsem od obvodní napsaných 6 rehabilitací na krční páteř kvůli motání hlavy. Během rehabilitací nejen že nedošlo ke zlepšení, ale po první rehabilitaci mi začalo lehce šumět v uších, po dalších dvou mě bolela asi 2 dny hlava, po čtvrté mi začalo mravenčení v rukách, po páté se to mravenčení zlepšilo :-) Šestá rehabilitace už mi nic nezhoršila, ani nezlepšila. Fyzio říkal, že hlavní je cvičení doma a pohybová aktivita, takže cvičím, ale pohybu kromě procházek moc nedávám, protože s tou hlavou to prostě nejde. Chci po novém roce ještě poprosit o další žádanku, ale jinak už jsem předběžně domluvená na soukromé fyzioklinice, kde na mě budou mít víc času, protože na rhb na pojišťovnu si se vším všudy hotová během 30 minut, což je dle mě strašně málo.
Trvá mi to už skoro 2 měsíce a jsem z toho zoufalá. Obvodní, orl i jedna neuroložka to vše svádí na krční páteř, tak se tomu snažím věřit, ale páteř mi nevyšetřoval ani jeden…
Po novém roce jdu ještě na magnetickou rezonanci a k jiné neuroložce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama