Krční páteř - ortoped

855
23.7.21 21:34

Krční páteř - ortoped

Ahoj, nemáte někdo, prosím, tip na ortopeda, který je schopný odblokovat krční páteř? Dojedu snad kamkoli :zed: Mam bolesti a cítím, jak to mám posunuté, asi obratle, ale sama s tím neumím hnout… Místní ortopedi mi jen napíšou rehabilitaci, ale žádná mi zatím nepomohla, spíš potřebuju, aby mi s tim někdo zkrátka „škubnul“ a srovnal to :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
743
23.7.21 21:37

Tak to spíš fyzioterapeut nebo chiropraktik. Ortoped ti dá límec, opich a řekne ti rehabilituje…a pokud máš problémy s krční páteří tak bys měla denně cvičit právě i doma…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4047
23.7.21 21:38

8o 8o 8o Škubnul a srovnal 8o 8o 8o
Zkus spíš chiropraktika, pokud chceš něco tovnat s oškubat. Jinak by to chtělo vyšetření. Kup si matrace a polštáře z paměťové pěny a to cvičení a hlavně protahování, masáže a suché teplo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
23.7.21 21:47

Určitě MUDr. Marek, je v Brně a v Praze, www.naprapathy.cz
Jediný mi s krční páteří pomohl, měla jsem šílené problémy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4443
23.7.21 22:40

Mě na páteř pomohl vždy fyzioterapeut. Takže bych šla spíše tímto směrem. Důležité jen je, aby to byl odborník a ne nějaký samozvaný masér…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
743
24.7.21 04:00

Mě teda pomáhá i mokré teplo..horká sprcha masážní hlavicí při zatuhle siji a rozjíždějící se bolesti hlavy to je posusňanicko…hlavní je pak zabalit do ručníku aby danna oblast zase hned neprochladla…a dobrý jsou i masážní emulze s kapsaicinem…ale doporucuju pracovat v rukavicích nebo si aspoň tak 8h po aplikaci rukama nesahat na obličej a na intimní partie… :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat