Krční páteř- trapezy - špatné vidění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cezet
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 15.08.19 18:13
Krční páteř- trapezy - špatné vidění

Ahojky holky :lol:. Dnes prostě šílený stav!!! Bolest v oblasti krční páteře- tapety, mám už déle problém. Občas se mi dělá zle, točí se se mnou svět a prý je vše od toho. Krční je prý hajzl… kazdopadne co se mi stalo dnes. Sedim, loupu brambory a otacim se po různu- vlevo vpravo a najednou pocit videni jakoby když polejou nový asfalt a nad ním se vlni vzduch, dale jsem jakoby ve slove nevidela vsechny pismenka. No úplně jsem se vypsychla!!! Takze naval stresu, letěla jsem vypít 2 sklenice vody a lehnout si. Za chvilku to přešlo. Myslite ze to muze zpusobit ta krcni? Je fakt že to bylo v poledne a od rána jsem nepila. Měla jsem jen dvě kávy. A dnes byl divný tlak. Díky.

Reakce:
dada85
Kecalka 374 příspěvků 15.08.19 18:30

Taky takové stavy mívám a je to hnus a je to od krční páteře.. přesně jak píšeš, někdy se vystresuju, ale stačí na chvilku lehnout a zavřít oči. :palec:

smoule.koule
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 15.08.19 18:52

Můžeš je mít ztuhlé a proto ti to dělá problémy. Zajdi si na masáž.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 19:10

Normálka. Mam to taky a ještě horší stavy od krční pateře.

cezet
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 16.08.19 07:49

@smoule.koule @dada85 i anonime m9c dekuji. Jako fakt je to nepříjemné mít takové stavy.

aiwwa
Nadpozemská drbna 28631 příspěvků 16.08.19 07:52

Já mám něco podobného těsně před migrénou, vypadne mi i půlka zorného pole. Říká se tomu zraková aura. Takže klidně to může být od páteře i od toho, že jsi nepila.

smoule.koule
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 16.08.19 07:55

@cezet Není zač. Masáž opravdu udělá hodně, je možné, že máš zablokovaný jiný sval a namáháš více krční svaly a od toho se odvíjí další.
Jako první bych ale vyloučila zdravotní problém.
Na masáž bys pak měla docházet pravidelně, za ty investované peníze to ale stojí.
Můžeš si prozatím koupit v nějakých sportovních potřebách masážní míček - je to míček s výstupky a pomocí něho se namasírovat sama nebo říct partnerovi.

cezet
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 16.08.19 08:04

@smoule.koule dekuji moc. Já byla na očním a vše je v pořádku. Takze ja mam jasnpu krcni. Pitvrdila mi to neurolozka a fyzio. Mam strasne ztuhle trapezy. Cvičím, ale i tak se stav jednou za čas objeví…

smoule.koule
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 16.08.19 08:45

@cezet
Trapézy můžeš mít ztuhlé kvůli zádovým svalům nebo proto, že špatně sedíš, nosíš těžkou kabelku, apod…
Někde je prostě problém, proč ti tuhnou. Je třeba na to přijít. Někde se i udává, že trapézy bolí, protože si toho člověk na sebe nakládá moc(starostí). Trapézy ti můžou tuhnout i kvůli cvičení - není to relaxace, ty je potřebuješ zrelaxovat.

Váš příspěvek
Reklama