Kreativita - hobby výstava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vcielka
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 11.11.14 13:31
KREATIVITA-HOBBY výstava

Ahojky mám vstupenku na tuhle výstavu http://www.kreativita-hobby.cz/ a zajíma mně zda mám sebou vzít i prcka 4 roky anebo raději sama.

Reakce:
Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 11.11.14 13:34

Jů, vyrazila bych IHNED. Hele, snažila jsem se brát na podobné akce kluky u nás, ale… jestli je to tím, že jsou to chlapi… prostě, užiju si to lépe sama.

Vcielka
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 11.11.14 13:37

@Emilie já se taky těším dnes ráno jsem se dozvěděla že jsem tuhle vstupenku vyhrála tak sonduju. Vyrazím teda sama a naberu inspiraci na ruční dárky :dance: Třeba se i něco naučím :pankac:

Nika079
Zasloužilá kecalka 729 příspěvků 11.11.14 15:30

No záleží, jak Tvého kluka baví tvoření. Určitě je tam prostor si s dětmi vyhrát, můžou si kreslit a můžete spolu pokreslit tričko, tašku atd… Pokud tam jdeš hlavně kvůli sobě a třeba s někým probrat techniky tvorby, pak radši sama. Loni jsem tam byla se synem 1,5 roku a něco jsme i vytvořili, ale letos nevím nevím, asi ho radši nechám doma :)

Vcielka
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 11.11.14 15:47

@Nika079 obvykle se to snažím spojit jako výlet a spousta věcí mi uteče jako na výstavě hraček a to si užil parádně, tvoření dam možná sama. Děkuji

Anto
Povídálka 21 příspěvků 02.12.14 10:59

Také přemýšlím, jestli jít. :jazyk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >