Reklama

Kreativní maminky - kde nakupujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 04.01.17 21:06
Kreativní maminky - kde nakupujete..

Zdravím všechny kreativní maminky. Zajímalo by mě, kde VÝHODNĚ nakupujete různé drobnosti pro tvoření a jaké. Například stuhy s různými motivy a šířkou, ozdobné nějaké kytičky a podobné drobnosti, látky.. zkrátka pojďte se pochlubit jak a kde výhodně nakupujete a co tvoříte. Budu moc ráda za tipy k výhodnému nákupu :) :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 04.01.17 21:11

Občas přes internet, stuhy a pod…v galanterii, zbytek v papírnictví a domácích potřebách… :nevim:
Když plánuju něco většího, tak rozhodně přes net. :nevim:

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 04.01.17 21:14
@holkaZ píše:
Občas přes internet, stuhy a pod…v galanterii, zbytek v papírnictví a domácích potřebách… :nevim:
Když plánuju něco většího, tak rozhodně přes net. :nevim:

Jj, tak to já taky, ale sháním nějaký výhodný eshop momentálně na stuhy a nic super výhodného ne a ne najít, máš nějaký osvědčený?

zrcadlo
Kelišová 6627 příspěvků 04.01.17 21:23

Naposledy jsem dělala velkou objednávku na sevt.cz, není to tam asi úplně nejlevnější, ale těch kreativních věcí tam nabízejí hodně.
V poslední době měly úspěch pěnové samolepky (jsou vyšší a tříleťák z nich zvládne dobře a sám sundat ten papírek a nalepit je - takže třeba namalujeme vodovkama stromy nebo silnice a druhý den na ně lepíme lístečky a dopravní prostředky, dělali jsme takto i vánoční přání s pěnovýma samolepkama sněhových vloček), pak samotvrdnoucí modelovací hmota (vykrajovali jsme tvary, po uschnutí jsme tam lepili pohyblivé oči a malovali to, a na ty nejpovedenější jsme nalepili zespodu černý magnet a dali to příbuzným jako dárek na lednici) nebo razítkování triček.
Občas něco kupuju na bryda.cz a když jdu po něčem konkrétním, tak většinou podle ceny a možnosti volby poštovného.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 04.01.17 21:27
@Samantha9 píše:
Jj, tak to já taky, ale sháním nějaký výhodný eshop momentálně na stuhy a nic super výhodného ne a ne najít, máš nějaký osvědčený?
Žádný osvědčený nemám, před pár lety jsem jeden našla, když jsme s kamarádkou objednávali dekorace na svatbu, už ale nepamatuju. A co zkusit bazary? Tam se taky ledacos prodává za pakatel, stuhy tam snad budou taky…
A Vy jich potřebujete velké množství, že se Vám nevyplatí je koupit v jakémkoliv eshopu?

Káťa19
Kelišová 6753 příspěvků 37 inzerátů 04.01.17 21:30

Latky treba ve skupince na FB Zbytky latek a ostatni galanterie. Tu jsem zalozila :)

Jinak ruzne na internetu nebo na fb jsou skupinky, kde si hromadne objednavaji stuhy, knofliky apod z ali

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 04.01.17 21:32
@holkaZ píše: Žádný osvědčený nemám, před pár lety jsem jeden našla, když jsme s kamarádkou objednávali dekorace na svatbu, už ale nepamatuju. A co zkusit bazary? Tam se taky ledacos prodává za pakatel, stuhy tam snad budou taky…
A Vy jich potřebujete velké množství, že se Vám nevyplatí je koupit v jakémkoliv eshopu?

No joooo já jich chci strašně moc právě :mrgreen: a nevykej tu furt :mrgreen: :kytka:

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 04.01.17 21:33
@Káťa19 píše:
Latky treba ve skupince na FB Zbytky latek a ostatni galanterie. Tu jsem zalozila :)Jinak ruzne na internetu nebo na fb jsou skupinky, kde si hromadne objednavaji stuhy, knofliky apod z ali

To hromadné objednávání mě zajímá :) mrknu, díky

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 04.01.17 21:33
@zrcadlo píše:
Naposledy jsem dělala velkou objednávku na sevt.cz, není to tam asi úplně nejlevnější, ale těch kreativních věcí tam nabízejí hodně.
V poslední době měly úspěch pěnové samolepky (jsou vyšší a tříleťák z nich zvládne dobře a sám sundat ten papírek a nalepit je - takže třeba namalujeme vodovkama stromy nebo silnice a druhý den na ně lepíme lístečky a dopravní prostředky, dělali jsme takto i vánoční přání s pěnovýma samolepkama sněhových vloček), pak samotvrdnoucí modelovací hmota (vykrajovali jsme tvary, po uschnutí jsme tam lepili pohyblivé oči a malovali to, a na ty nejpovedenější jsme nalepili zespodu černý magnet a dali to příbuzným jako dárek na lednici) nebo razítkování triček.
Občas něco kupuju na bryda.cz a když jdu po něčem konkrétním, tak většinou podle ceny a možnosti volby poštovného.

super tipy, prolustruju to, díky :)

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 04.01.17 21:37
@Samantha9 píše:
No joooo já jich chci strašně moc právě :mrgreen: a nevykej tu furt :mrgreen: :kytka:

Pokusím se nevykat-tady něco je, cena mi přijde pěkná :lol:
 https://www.bedimex.eu/…atskup87.php

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 04.01.17 21:40
@holkaZ píše:
Pokusím se nevykat-tady něco je, cena mi přijde pěkná :lol:
https://www.bedimex.eu/…atskup87.php

Cena je více než příznivá :palec:

kotyk
Echt Kelišová 7854 příspěvků 04.01.17 21:48

Pišišvořiny většinou na aliexpressu, věci, co musí něco vydržet jako trojzubce a spol buď v bedimexu nebo na Florenci v provaznictví, větší rychlonákupy ve Stoklasovi.

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 04.01.17 22:04

Nakupovala jsem zde:

https://www.aki-dekorace.cz/

Ale je to bohužel nespolehlivý eshop. V balíku mi chyběla jedna položka, dodnes jí nemám, je to už dva měsíce.. jen sliby „dopošleme“, apod. Takže kdyby na ně někdo narazil, tak nedoporučuji, což se ostatně člověk dočte i v referencích na Heuréce.

AnastazieB
Echt Kelišová 8299 příspěvků 05.01.17 01:04

Já takové věci tedy nekupuju, ale tuny toho jsou na Aliexpressu ;)

Uživatel je onlinePetra Z
Hvězda diskuse 51800 příspěvků 05.01.17 09:18

@Samantha9 aliexpress toho má opravdu mraky za pár korun…jen delší doba dodání no :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama