Kreativní v sexu, pouze když chce on

49
11.7.20 19:13

Kreativní v sexu pouze když chce on

Už me to hlodá celkem. A potřebuju přesnou kritiku od můžu ( jestli odepíše žena sama za sebe, tak je asi hloupá :nevim:).

Proč musíte být samci a začínat pouze vy? To tolik vadí, když vás vaše žena chce a začíná jakkoliv sama??? :think: ( krom výjimek)

A druhá otazka, z čeho máte radost, když žena udělá?? Zkuste být klidně konkrétní, ale ne moc žádný přesný popisy - kvůli uchylum a detem 8o :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11337
11.7.20 19:51

Vůbec nemusíme začínat my. Naopak jsme rádi, když začne žena. Bohužel, hodně žen to má tak, že nezačnou ony a čekají až začne muž.

Tvůj problém nebude obecný - tj. že by muži museli začínat první. To má tak je ten tvůj partner.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1121
11.7.20 22:05

Bože, s kým to spíš, že mu vadí, že začneš sex. :lol: To jsem nezažila. Nikdy. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14752
11.7.20 22:18

Je to jednoduchý, když tě chci, tak to poznáš, vezmu si tě, když tě nechci, nic nedělám, absolutně nechápu, že to tolik ženských nechápe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
12.7.20 08:54

Já s mym přítelem problém nemám. Není to otázka ohledně nás, ale otázka tak obecně.
Proto nevypisují nějaký svůj příběh, ale mám pouze otázku. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
241
12.7.20 10:00
@bpc105 píše:
Já s mym přítelem problém nemám. Není to otázka ohledně nás, ale otázka tak obecně.
Proto nevypisují nějaký svůj příběh, ale mám pouze otázku. :nevim:

Obecně to tak nefunguje. Aspoň ne v dlouhodobějších vztazích, tam je mnoho mužů unaveno tím, že musí pořád nebo skoro pořád začínat oni, takže aktivitu ze strany partnerky vyloženě uvítají.

Při seznamování víc mužům vyhovuje role lovce a aktivita ze strany žen je může snadno vykolejit. Ale také zdaleka ne každý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama