Křeč v podbřišku v těhotenství, je to OK?

Anonymní
24.11.19 19:01

Křeč v podbřišku v těhotenství, je to OK?

Ahoj holky, jsem skoro konec 10.tt. Zhruba dva dny mě bolelo vpravo takové tepání, ale nic hrozného. Ted jsem byla prikrcena a pak si sedla a hrozná křeč vpravo, až mě polilo horko, pak jsem cítila že musím na velkou, tak jsem šla a dobrý. Hrozně jsem se lekla, co se to děje :roll:. Jsem poprvé těhotná a navíc jsem 5.měsíc od laparoskopie, odběr pravého vejcovodu a ložisek endometriozy. Myslíte, že je to normální od střev, nebo raději dr? Žádné jiné potíže nemám.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

208
24.11.19 19:08

Já byla teď v týdnu na pohotovosti kvůli neuvěřitelné bolesti podbřišku, měla jsem pocit, že umřu jak to bolelo. A výsledek - zvětšovaní dělohy. Pokud prý nekrvácím, neměl by to být velký problém, ale člověk nikdy neví. Já na tohle těhotenství čekala roky od prvního porodu, takže jsem ze všeho trochu vystresovaná, už jen proto, že mám už 5 týden klidový režim a snažím se ho poctivě dodržovat.

Mě doktorka na pohotovosti řekla, že je lepší při bolesti si zajet a mít jistotu, že je všechno v pořádku než to zanedbat a něco by se pokazilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.19 19:20
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem skoro konec 10.tt. Zhruba dva dny mě bolelo vpravo takové tepání, ale nic hrozného. Ted jsem byla prikrcena a pak si sedla a hrozná křeč vpravo, až mě polilo horko, pak jsem cítila že musím na velkou, tak jsem šla a dobrý. Hrozně jsem se lekla, co se to děje :roll:. Jsem poprvé těhotná a navíc jsem 5.měsíc od laparoskopie, odběr pravého vejcovodu a ložisek endometriozy. Myslíte, že je to normální od střev, nebo raději dr? Žádné jiné potíže nemám.

Naprosto normalni. V prvnim trimestru me pichalo nekde neustale. Neustale jsem mela pocit ze to dostanu. Do toho nevolnosti, natahovani na zvraceni, pocit ze mam teplotu, unava, boleni svalu, atd. Ale konec tretiho trimestru byl jeste libovejsi :mrgreen: Pokud nekrvacis nebo to nejsou nesnesitelne bolesti, tak bych rekla ze ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.19 19:24
@kokli2 píše:
Já byla teď v týdnu na pohotovosti kvůli neuvěřitelné bolesti podbřišku, měla jsem pocit, že umřu jak to bolelo. A výsledek - zvětšovaní dělohy. Pokud prý nekrvácím, neměl by to být velký problém, ale člověk nikdy neví. Já na tohle těhotenství čekala roky od prvního porodu, takže jsem ze všeho trochu vystresovaná, už jen proto, že mám už 5 týden klidový režim a snažím se ho poctivě dodržovat.Mě doktorka na pohotovosti řekla, že je lepší při bolesti si zajet a mít jistotu, že je všechno v pořádku než to zanedbat a něco by se pokazilo.

No kdybych pri kazdy bolesti v podbrisku mazat na pohotovost, tak jsem tam co tyden a nedelam nic jinyho. V prvnim trimestru je to bud a nebo a pokud je neco spatne tak s tim vetsinou doktori nic moc nezmuzou. Samozrejme pokud neni treba masivni krvaceni a slo by o tvuj zivot.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.11.19 19:26

@Mysticlipstick nene, ani jedno, unavená už moc nejsem, spíše mám problém s nízkým tlakem, takže se mi motá hlava, ale to mám celý život, i když jsem těhotná nebyla. Cítím se fajn, sem tam taky žaludek, ale nic hrozného. Taky mě někdy bolí jak kdybych měla menses, tak jdu na WC a nic. Ted to byla jen nárazová bolest, spíše jsem asi blbe stála nebo sedla.

• Nahlásit
  • Citovat
148
24.11.19 19:29

Ja u prvniho tehotenstvi v 15tt mela takovou bolest v podbrisku ze jsem myslela ze je konec..nemohla jsem vstat z postele..neco jako kdyz vas picha v zadech a nemuzete se skoro nadechnout..tohle jsem mela v celem brise a tak jsem to zaspala a vsechno dobry…pry to bylo roztahovani delohy a nekdy se tam neco „skripne“ :D…ale chapu obavy, myslim ze pokud neni krev tak by to nic nemelo byt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
628
24.11.19 19:30

Neboj, můžou to být i střeva. :P To mě bolelo šíleně břicho hlavně v levo dole… Jestli nespinis, nekrvacis, tak to bude rostoucí děloha nebo ty střeva :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1485
24.11.19 19:47

To byly zarazeny prdy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
28.11.19 13:32
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem skoro konec 10.tt. Zhruba dva dny mě bolelo vpravo takové tepání, ale nic hrozného. Ted jsem byla prikrcena a pak si sedla a hrozná křeč vpravo, až mě polilo horko, pak jsem cítila že musím na velkou, tak jsem šla a dobrý. Hrozně jsem se lekla, co se to děje :roll:. Jsem poprvé těhotná a navíc jsem 5.měsíc od laparoskopie, odběr pravého vejcovodu a ložisek endometriozy. Myslíte, že je to normální od střev, nebo raději dr? Žádné jiné potíže nemám.

Ahoj řeším teď úplně to samé…už dva dny píchání v podbřišku, jednou napravo, jednou nalevo…ale mě jdou teda dost plyny a taky mám problem se zácpou takže to prisuzuju spíš těm střevům…já jsem teda v 15tt ale také po operaci… odebrání pravého vejcovodu a Endometrióza…my do toho ale máme ještě těhotenství přes IVF… myslím že bude víc holek které mají podobné problémy…a kolikrát si říkám že pojedu na pohotovost ale pak to zas přejde…a zas začne jiný problém…už si připadám jak hysterka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama