Křeče břicha-potrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ZuzankaBG
Povídálka 15 příspěvků 11.01.17 20:58
Křeče břicha-potrat?

Chci se zeptat. 14 dní v kuse mám křeče v podbřišku + některé příznaky těhotenství. Menstruaci jsem dostala o jeden den dřív, ale je mnohem silnější, bolest příšerná a vychází ze mě cucky krve. Je možné, že jde o potrat? Podle výpočtů bych byla maximálně 5 týdnů těhotná.

Reakce:
JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 21:00
@ZuzankaBG píše:
Chci se zeptat. 14 dní v kuse mám křeče v podbřišku + některé příznaky těhotenství. Menstruaci jsem dostala o jeden den dřív, ale je mnohem silnější, bolest příšerná a vychází ze mě cucky krve. Je možné, že jde o potrat? Podle výpočtů bych byla maximálně 5 týdnů těhotná.

nejspis biochemicke tehu :roll:

ZuzankaBG
Povídálka 15 příspěvků 11.01.17 21:01
Dodatek

Dva roky beru antikoncepci, ale poslední dva měsíce jsem ji brala méně důsledně (každý den v jiný čas).

Ještídek
Kecalka 303 příspěvků 11.01.17 21:13

Tak samozřejmě může jít o ztrátu miminka či zárodku…bez UZ ti to nikdo nepotvrdí

Helileli
Závislačka 3154 příspěvků 11.01.17 21:25

Pokud mas pri HA neobvykle silnou ms a bolesti, ktere jindy nejsou, tak bych asi sla na gyndu, existuji horsi gynekologicke problemy nez neplanovane tehotenstvi.

maminka2017
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 21:56

Máš pozitivní test?

ZuzankaBG
Povídálka 15 příspěvků 11.01.17 21:59

@Adélajda4 test jsem si neděla, říkala jsem si, že s ním počkám, plánovala jsem ho udělat až po vynechání MS

maminka2017
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 22:00

@ZuzankaBG takt třeba ani těhotná nejsi..jen ti došla silná ms ;)

ZuzankaBG
Povídálka 15 příspěvků 11.01.17 22:01

@Helileli právě právě, toho se bojím a trochu si přeju aby to byl,,jen" potrat

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 11.01.17 22:40

Těhotná ani být nemusíš, třeba jen silná MS :nevim:

Ještídek
Kecalka 303 příspěvků 11.01.17 23:36

Myslím, že tady to nevyřešíme…a pokud máš obavy, zajdi zítra na gynekologii na uz…

ZuzankaBG
Povídálka 15 příspěvků 12.01.17 06:31

@Gábinkaa9 to ano, ale zaráží mě křeče, které jsem měla 14 dní před tím, a rozhodně nepřipomínaly bolesti před menstruací

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Definitivní konec kariéry? Lékaři sdělili Gottovi nepříjemnou zprávu

Všichni se strachují o zpěváka Karla Gotta (79)! Jeho zdraví opět slábne a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >