Křeče na začátku těhotenství

Anonymní
8.2.21 20:07

křeče na začátku těhotenství

Ahoj všem, přeji hezký večer.
Jsem chvíli těhotná, co jsem počítala sama podle poslední menstruace, vychází to na 5 týdnů a 7 dní. Potvrzení u doktorky budu mít teprve ve středu.
Dokud jsem si neudělala těhotenský test, ani jsem nevěřila, že bych těhotná byla! Měla jsem křeče v podbřišku stejně jako každý měsíc před menstruací, menstruace nepřišla a už v tuto středu jsem měla pozitivní těhotenský test, v pátek ráno také, čárky byly opravdu silné :)
V den, co jsem zjistila že jsem těhotná, jsem začala špinit, ne krev, ale hnědý výtok, o kterém jsem četla, že by měl být v pořádku. To ovšem druhý den odešlo, ale čas od času mě lehce bolelo v podbřišku. No dnes mi začala bolest v podbřišku silně, až jsem se bála, že dostanu menstruaci + jsem začala trochu špinit opět hnědý výtok. Bylo mi přes den dost na zvracení, ale déle než obvykle, doteď když mi bylo špatně, trvalo to asi hodinu, dneska jsem se nehla od jedné až do pěti, měla jsem ty křeče v podbřišku, byla jsem vážně unavená, takový těžký pocit na rukou a celkově na těle, říkala jsem příteli, že se cítím jako hadrová panenka, unavovalo mě fakt všechno.. :)
Máte někdo zkušenost? Je to normální příznak, nebo se děje něco špatně? Už jen zítra a jdu na kontrolu, ale mám strach, snad mi rozumíte.
Děkuji všem za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Dinocco
8.2.21 20:46

Mně doktorka na kontrole řekla, že je normální mít křeče jako při menstruaci a můžu mít například výtoky (na ty naštěstí netrpím), ale kdyby krev byla čerstvá a množství jako při menstruaci, tak hned na pohotovost.
Upřímně taky trpím šílenou únavou a občas mám bolesti břicha jako kdybych to už měla dostat. Je to podle mě normální. Uvidíš, co ti řekne na kontrole ;)

• Citovat
  • Nahlásit
2
8.2.21 21:09

Ahoj, já jsem měla také křeče v podbřišku. Od předminulého čtvrtka. V sobotu jsem si udělala těhotenský test a byl tam slaboučký duch. Jelikož křeče nepolevovali a pro jistotu jsem zavolala na gynekologii, kde mi sestřička řekla, že je potřeba kontrola a objednala hned na druhý den. Paní doktorka na ultrazvuku bohužel neviděla nic jasného a tak mi odebrali krev s upozorněním, že by se mohlo jednat o mimoděložní těhotenství. Ale zároveň že jsou bolesti jako před menstruací úplně normální po celý první trimestr. :roll:
Takže klid, může to být úplně v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 19:45

Ahoj, já už jsem teda v 15 tt. Ale na začátku jsem to měla úplně stejně. Měla jsem křeče jako při ms a lehce jsem špinila. Test byl pozitivní už 12 dní po ovu. Nakonec jsem byla v 6 tt na potvrzení, zjistili mi hematom a napsali utrogestan na udržení a další týden už bylo vidět i srdíčko. Držím palce :hug: Vím jaký je to stres. Jinak to břicho bolelo sem tam až tak do toho 9. tt.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 20:47

Bohužel holky.. silné krvácení, bolesti.. a dnes zjistili že jsem potratila a museli mě pod narkózou vyčistit. Jeden z nejhorších dnů mého života. Děkuji všem za podporu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 20:52

To mě moc mrzí. Přeju ti, ať se z toho brzy vyhrabeš a příště je vše v pořádku. :(

• Citovat
  • Nahlásit
881
12.2.21 21:32
@Anonymní píše:
Bohužel holky.. silné krvácení, bolesti.. a dnes zjistili že jsem potratila a museli mě pod narkózou vyčistit. Jeden z nejhorších dnů mého života. Děkuji všem za podporu.

Ach jo.. Mrzí mě to. Tohle jsem si prožila v pondělí.. Ano, opravdu nejhorší den mého života. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
13.2.21 09:26
@Anonymní píše:

To mě mrzí. Snad budes brzy v pořádku a příště to bude vše v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat