Křeče po dohrání antibiotik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Angreštýnka
Povídálka 43 příspěvků 14.01.17 20:34
Křeče po dohrání antibiotik

Dobrý den, moje mamka před pár dny dobrala antibiotika a vždycky je to v pohodě, ale pak najednou ji začnou hrozný křeče jakoby ve střevě a musí okamžitě na záchod. Stalo se vám to někdy? Nevíte co s tím? Máme jenom čekat nebo pít nějaké čaje atd?

Reakce:

Ekmonek
Stálice 78 příspěvků 14.01.17 20:42

K antibiotikám je dobré brát probiotika. Protože vybijí komplet střevní mikroflóru, tak je třeba jí probiotikama udržovat v rovnováze.

vokishka
Extra třída :D 12775 příspěvků 14.01.17 20:43

Taky to mám, pokud neberu probiotika.

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2088 příspěvků 14.01.17 20:43

Atb mohou způsobovat průjem, narušují střevní mikroflóru. Brala mamca i nejaka probiotika k těm atb. Zkusila bych se poradit v lékárně a kdyby to přetrvávalo, tak zajít k lékaři. Moje mati měla při atb taky hrozne zažívací potíže…

Angreštýnka
Povídálka 43 příspěvků 14.01.17 20:51

Mamka právě ty probiotika taky bere, tak mě to to dělá trochu starosti :think:

berry4
Nadpozemská drbna 28339 příspěvků 14.01.17 20:55

Už není nejmladší, věkem se problémy zhoršují.
Bílé jogurty, probiotika, vynechat kávu s mlékem a vydržet

Helileli
Závislačka 2978 příspěvků 14.01.17 21:42

Nejlepsi je na toto Hylac, ne kazdy prearat ma stejnou ucnnost.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >