Křeče po dohrání antibiotik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Angreštýnka
Povídálka 43 příspěvků 14.01.17 20:34
Křeče po dohrání antibiotik

Dobrý den, moje mamka před pár dny dobrala antibiotika a vždycky je to v pohodě, ale pak najednou ji začnou hrozný křeče jakoby ve střevě a musí okamžitě na záchod. Stalo se vám to někdy? Nevíte co s tím? Máme jenom čekat nebo pít nějaké čaje atd?

Reakce:
Ekmonek
Stálice 78 příspěvků 14.01.17 20:42

K antibiotikám je dobré brát probiotika. Protože vybijí komplet střevní mikroflóru, tak je třeba jí probiotikama udržovat v rovnováze.

vokishka
Extra třída :D 13511 příspěvků 14.01.17 20:43

Taky to mám, pokud neberu probiotika.

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2104 příspěvků 14.01.17 20:43

Atb mohou způsobovat průjem, narušují střevní mikroflóru. Brala mamca i nejaka probiotika k těm atb. Zkusila bych se poradit v lékárně a kdyby to přetrvávalo, tak zajít k lékaři. Moje mati měla při atb taky hrozne zažívací potíže…

Angreštýnka
Povídálka 43 příspěvků 14.01.17 20:51

Mamka právě ty probiotika taky bere, tak mě to to dělá trochu starosti :think:

berry4
Nadpozemská drbna 28350 příspěvků 14.01.17 20:55

Už není nejmladší, věkem se problémy zhoršují.
Bílé jogurty, probiotika, vynechat kávu s mlékem a vydržet

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 14.01.17 21:42

Nejlepsi je na toto Hylac, ne kazdy prearat ma stejnou ucnnost.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >