Reklama

Křeče po dohrání antibiotik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Angreštýnka
Povídálka 43 příspěvků 14.01.17 20:34
Křeče po dohrání antibiotik

Dobrý den, moje mamka před pár dny dobrala antibiotika a vždycky je to v pohodě, ale pak najednou ji začnou hrozný křeče jakoby ve střevě a musí okamžitě na záchod. Stalo se vám to někdy? Nevíte co s tím? Máme jenom čekat nebo pít nějaké čaje atd?

Reklama

Reakce:

Ekmonek
Stálice 78 příspěvků 14.01.17 20:42

K antibiotikám je dobré brát probiotika. Protože vybijí komplet střevní mikroflóru, tak je třeba jí probiotikama udržovat v rovnováze.

vokishka
Extra třída :D 12312 příspěvků 14.01.17 20:43

Taky to mám, pokud neberu probiotika.

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2066 příspěvků 14.01.17 20:43

Atb mohou způsobovat průjem, narušují střevní mikroflóru. Brala mamca i nejaka probiotika k těm atb. Zkusila bych se poradit v lékárně a kdyby to přetrvávalo, tak zajít k lékaři. Moje mati měla při atb taky hrozne zažívací potíže…

Angreštýnka
Povídálka 43 příspěvků 14.01.17 20:51

Mamka právě ty probiotika taky bere, tak mě to to dělá trochu starosti :think:

berry4
Nadpozemská drbna 28328 příspěvků 14.01.17 20:55

Už není nejmladší, věkem se problémy zhoršují.
Bílé jogurty, probiotika, vynechat kávu s mlékem a vydržet

Helileli
Závislačka 2756 příspěvků 14.01.17 21:42

Nejlepsi je na toto Hylac, ne kazdy prearat ma stejnou ucnnost.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama