Křeče při vyprazdňování při raném těhotenství

29
25.10.20 18:31

Křeče při vyprazdňování při raném těhotenstvi

Ahojte, jsem cca 10 dni po ET. Uz asi od patku mivam silne krece v podbrisku, jakoby zarazene vetry, ale nic. Pak jdu na wc na velkou a bolest jako bych mela umrit, az se mi zacne zvedat zaludek (nikdy nezvracim). Neni to prujem, normalni tvrda i mekci stolice, sem tam prdnuti. Akorat ta bolet me desi. V prubehu dne dobry, jen proste kdyz si myslim ze si chci prdnout nebo se mi chce na velkou. Mela jste nektera neco podobneho? Jsem na vazkach jestli jit k doktorovi nebo ne.
Pozn. Test jsem si jeste nedělala, mam ho udelat v patek, ale zatim nekrvacim, tak mozna dobry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.10.20 18:48

Jsem teď 6-7 TT. Zhruba ještě předtím než jsem si udělala test jsem začala být strašně nafouklá. V 5 tt jsem to říkala u doktora a říkal že je to na Utz vidět ( :D ) ale jinak nic k tomu neříkal, takže asi není proč plašit. Teď už je to pár dní lepší.

Každopádně já teda nemám pocit, že bych umírala. To zas tak hrozný nemám. Navíc chápu, že když se snažíte dlouho, tak na sebe jsi prostě opatrná.

• Citovat
  • Nahlásit
Peltaga
25.10.20 18:53

Já měla taky křeče, na začátku 5tt. Ale po pár dnech odeznělo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 18:54

Myslím, že jsou to vnitřní hemeroidy.. zkus faktu mast..má i aplikátor..zasunes, máčkneš a je to..akorát nevím, zda se může v těhu.. kdyžtak se poraď v lékárně.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 18:55

A neprováděli jste anální sex?

• Citovat
  • Nahlásit
60878
25.10.20 19:14

Brala jsi předtím hormony? Můžeš mít z toho :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
25.10.20 19:18
@Anonymní píše:
A neprováděli jste anální sex?

Tato technika neni me sousto caje. Poprve a naposled asi pred cca 10 lety.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
25.10.20 19:19
@martina.se píše:
Brala jsi předtím hormony? Můžeš mít z toho :think:

No pichala jsem si na stimulaci. Ted beru ultrogestan (zavadim dovnitr) a jeste kortikoid Prednison. Ale objevilo se to vic nez tyden po zacatku uzivani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
25.10.20 19:24
@Peltaga píše:
Já měla taky křeče, na začátku 5tt. Ale po pár dnech odeznělo.

No ja doufam, ze jak to z niceho nic prislo tak to taky i odejde. Ja bych ted mela byt 4+1. Nekdy jsem pred mens mivala podobne krece a prujem. Akorat ted je to fakt jenom ta krec. Mam celkem strach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60878
25.10.20 19:33
@Kleopatri píše:
No pichala jsem si na stimulaci. Ted beru ultrogestan (zavadim dovnitr) a jeste kortikoid Prednison. Ale objevilo se to vic nez tyden po zacatku uzivani.

Ano, to může být tím.. Patří to k vedlejším účinkům..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
25.10.20 19:43
@martina.se píše:
Ano, to může být tím.. Patří to k vedlejším účinkům..

Ok, prectu pribalove letaky a zavolam doktorovi. Mam podezreni na ten Prednison. Ultros mi predtim tohle nedelal (deprese a spavost jo-ale to jsem brala vrchem).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Peltaga
25.10.20 19:46

@Kleopatri
Já tenkrát nutně potřebovala a když jsem začala, tak byl docela problém, při zatlačení křeč, až jsem nemohla dýchat, ale povedlo se. Ale jak jsem psala, za pár dní byl klid. Ale pro jistotu bych se na to na gyndě zeptala. :nevim: Ale určitě se neboj, dobře to dopadne :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
29
25.10.20 19:56
@Peltaga píše:
@Kleopatri
Já tenkrát nutně potřebovala a když jsem začala, tak byl docela problém, při zatlačení křeč, až jsem nemohla dýchat, ale povedlo se. Ale jak jsem psala, za pár dní byl klid. Ale pro jistotu bych se na to na gyndě zeptala. :nevim: Ale určitě se neboj, dobře to dopadne :hug:

Ono tohle je moje prvni IVF. Blba stimulace, takze jen jedno vajicko, ani jsem neverila, ze se embryo povede k tranaferu. Ale rikali ze takhle kvalitni embryo byva normalne jedno ze ctyr. Jelikoz uz mam za sebou jeden rany potrat, tak si zase moc nadeji nedavam, ze by se tohle povedlo napoprve. Tak uvidime, treba me to prijemne prekvapi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama