Křeče v břiše a průjem v 27. tt - braní železa

Anonymní
30.4.21 12:23

Křeče v břiše a průjem v 27tt - braní železa

Maminky, je prosím normální, že po tabletách železa (dostala jsem je kvůli mírné chudokrevnosti) mám tvrdnutí břicha, křeče a zelený průjem? Dnes jsem si vzala tabletu cca v 8 rano, v půl 10 jsem snídala (jogurt jako vždy) a asi od půl 11 mám tyto potíže… Doktorka už mi tablety měnila, protože tyto nežádoucí účinky jsem již měla s těmi předchozími. Vždy když ale tyto stavy nastanou, začnu se děsit a panikařit, že to mohou být příznaky hrozícího předčasného porodu, jsem 27tt…
Věřím, že ty křeče jsou způsobené tím průjmem, po návštěvě wc se mi uleví, ale lítám co chvilku a pak se stresuju, aby to nebylo předzvěstí něčeho horšího…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7468
30.4.21 12:33

Ano, nekoho zelezo stavi, nekoho prohani. A barva je taky normalni. Kazdopadne je to neprijemne ty krece, kor v tehotenstvi. Znovu to zkus zkonzultovat…co beres za zelezo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21074
30.4.21 12:47

Edit: napsala jsem blbost :mrgreen:

Příspěvek upraven 30.04.21 v 12:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1149
30.4.21 12:52

No nevim s tou barvou… beru zelezo dlouhodobe na unavu a barva je spis cerna nez zelena.
Kazdopadne asi bych to zelezo uplne vysadila, pockala tyden dva a pak si nechala udelat krev na zelezo aby bylo jasny jestli jestli ho potrebujes. Primarne bych resila mozna jinou formu a neo zkusila doplnovat zelezo prirozene. Tohle neni uplne normalni, ze po ctyrech preparatech Ti je porad stejne blbe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1375
30.4.21 12:56

@Kriss Tina Zakl. píše o železe - ne o hořčíku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21074
30.4.21 12:58
@mrazik6 píše:
@Kriss Tina Zakl. píše o železe - ne o hořčíku

A Jo pardon :mrgreen: už sem dneska nějaká vygumovana :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1375
30.4.21 12:58

Železu nesnesu v žádné formě. Při hemoglobinu pod 90 jsem chodila na infuze železa. Krevní obraz se srovnal a zažívací problémy u toho nebyly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7468
30.4.21 13:33
@Leenvecka píše:
No nevim s tou barvou… beru zelezo dlouhodobe na unavu a barva je spis cerna nez zelena.
Kazdopadne asi bych to zelezo uplne vysadila, pockala tyden dva a pak si nechala udelat krev na zelezo aby bylo jasny jestli jestli ho potrebujes. Primarne bych resila mozna jinou formu a neo zkusila doplnovat zelezo prirozene. Tohle neni uplne normalni, ze po ctyrech preparatech Ti je porad stejne blbe.

Ja mam teda tmave zelenou barvu taky, beru ted 3. den. Ale hlavne jsem rada, ze muzu vubec jit, s dcerou jsem mela po vsem zacpy (mela jsem asi 4 ruzny, nejvic si pamatuju na Maltofer, po tom se mi navalovalo, jak byl hnusnej). Ale v lekarne mi ted rekla, ze v kazdem tehotenstvi je to zelezo snaseno jinak. To samy na kazdy preparat to telo reaguje jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat