Křeče v břiše jako na velkou příznak porodu?

Anonymní
20.8.21 14:24

Křeče v břiše jako na velkou příznak porodu?

Ahoj, jsem 37.tt a dnes mám časté a celkem silné křeče jako na velkou. Může to být jako přiznak porodu? Podle Dr. v nemocnici na poradně jsem otevřená na 2 prsty a včera večer ze mě odešla i hlenová zátka.
Jsem prvorodička a mám strach, že porod nepoznám :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
366
20.8.21 14:35

Tak tyhle křeče mám už od pondělí. Taky otevřená na 2 prsty, ale jsem 34tt. Doktor mi tvrdí, že je to dole na spadnutí že porodím každým dnem. Takhle se držíme už od pondělí.
Jinak na kontrolu rozhodně zajít můžeš, budeš aspoň jistější. Můžou to být silní poslíčci nebo i začínající porod. Hlavně sleduj, jestli jsou křeče silnější a častější, tak určitě do porodnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.21 14:37

@Wenn.Nox první hodně silná a dlouhá křeč byla hned ráno chvíli po probuzení. Další byly odpoledne a bylo jich hodně a trvali chvilku, ale přišly mi pravidelné - ale jen podle mě, neměřila jsem je

• Citovat
  • Nahlásit
366
20.8.21 14:45
@Anonymní píše:
@Wenn.Nox první hodně silná a dlouhá křeč byla hned ráno chvíli po probuzení. Další byly odpoledne a bylo jich hodně a trvali chvilku, ale přišly mi pravidelné - ale jen podle mě, neměřila jsem je

Nejsem doktor, každá to má jinak.. mně doktor řekl, že kdyby bolest sílila, trvala déle a do toho ty křeče byly časté a neustupovalo to, tak přijet. Taková ta klasická fráze pro prvorodičky „to poznáte“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.21 14:47

@Wenn.Nox jasně, chápu :) i tak děkuji za odpověď :srdce: hlavně aby vy jste byla 2v1 co nejdýl :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
92
20.8.21 15:10

No myslím, že u klasických kontrakcí máš bolest třeba minutu a pak 15 minut nic..pak zase minutu a 15 minut nic a pak se interval mezi kontrakcemi zkracuje a jakmile by byl pod deset minut, jela bych do porodnice…37tt je celkem brzy, ale neboj, není to nijak strašné..já jsem rodila 32+4.. začala jsem ráno krvácet a už to jelo..držím palce, ať je vše v pořádku. Zkus hodně odpočívat a kup si magnezium…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10921
20.8.21 15:28

Porodni bolesti jako menstruacni křeče, ale o hodně silnější a zkracuji se a jsou silnější a silnější, že to musíš rozdychavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.21 18:12

@JancaS84 Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie