Křeče v břiše jen při pohybu (otřesech)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 18:14
Krece v brise jen pri pohybu (otresech)

Prosím o zkušenosti. Už 2.den mám křeče v břiše. Kolem dokola pupku. Na pohmat to ale nejvic boli v pravo dole, jakoby to od tam mozna vychazelo. Slepak uz ale nenam. Krece ale projevujici se jsou prave hlavne kolem toho pupiku. Hlavni ale je, ze je to jen pri pohybu…chuzi, behu…vklidu vpodstate ne. Kdyz, tak jen velmi mirne, take nekdy pri zvedani ze sedu. Jsem lehce nafoukla a pri vetrech to na chvili odezni. Mam zarazeny prdy? :D ale je to jen pri te chuzi, obcas i pri vstavani ze sedu!! Pri pretrvavani zajdu samozrejme na gastro. Nemate s tim nekdo zkusenost?

Moc dekuji!!! :*

Omlouvam se za anonym. Jsem hypochondr pro nektere zname, kteri na emiminu take jsou. :cert: :lol: :P

Reakce:
Ela025
Kecalka 198 příspěvků 11.08.18 18:38

Až na tu bolest kolem pupku mi to úplně sedí na moje cysty na vaječníku…v klidu ok, při změně polohy ostrá, pichlavá bolest…ale jo, můžou to být i ty zaražený větry

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 19:02

Tak na gynde jsem byla na preventivni prohlidce pred tydnem a nic nerikal. Tak cysty snad ne. Boli to treba i pri vtahnuti bricha dovnitr. Jeste me napadly srusty, mela jsem operaci slepaka v tehotenstvi. :think: ale dekuji za nazor. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >