Krece v podbrisku a bolest panve 3 trimestr

61
5.3.21 02:26

Krece v podbrisku a bolest panve 3 trimestr

Chci se zeptat jestli nekdo z tehulek zaziva co ja. Uz jednoho 2 leteho chlapecka mam prvni tehu bilo takove ze jsem nemela bolesti nic vse ok poro prisel driv ve 38+4 tt ale tet. :zed: :zed: :zed: mam uz od 34 tt bolesti v podbrisku az krece boli me kost. No spis bich rekla ze moje pipina :oops: :oops: :oops: ale nemuzu ani chodit uz jsem 39tt a je to k nevydrzeni doktor reklbze je to panevni spona nevim co si myslet tet sem v takivem stavubze me boli celi spodek a chuze neni mozna kontrakce to nejsou voda neottekla cioek taky ne tak chci vedet jestli ma nekdo naky rady jak si pomoc sama uz nevim :,( :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8952
5.3.21 03:35

@kelise Pokud ti Dr řekl co to je a tys tomu nerozuměla, proč sis to nenechala tedy vysvětlit? :nevim: Jinak, jsi ve 3trimestru mimino už je velké vše prokrvené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62994
5.3.21 03:50

Jo, ono to bolí. Já ke konci sotva lezla. Za chvíli máš mrne venku a pokoj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1325
5.3.21 08:09

Ber to tak, že první těhotenství tvoje tělo změnilo - vevnitř to po něm zůstalo rozvolněné, povolené. Takže u druhého dítěte, je to mnohem víc nepříjemné.
Já ke konci s prvním nemohla skoro vůbec chodit. Byl moc dole a já měla strach, že když udělám delší krok, tak ze mě vypadne na dlažbu. Taky mě hrozně bolel, ale spíš čípek, než pipka.
Ber to tak, že dítě už je opravdu velké a ty máš celý spodek prokrvený, připravený na porod. Vydrž, každou chvíli to přijde a budeš mít klid. Tady není moc jak jinak si ulevit. Leda tak nic nedělat a prostě nechodit, pokud to není nutné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
5.3.21 09:38

@Annabela11 ja tomu rozumela jen sem se stim nesetkala tak sem stoho nervozni moje sestra ma zasebou 4 porody a tohle nemela moje svagrova 2 a taky a to same moje maminka tak proto se ptam jestli to je v poradku atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
5.3.21 09:39

@LilyJane termin mam 10.brezna snad mas pravdu a ja porodim co nejdriv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu