Křeče v podbřišku a bolest zad 27. tt

Anonymní
7.5.20 07:45

Krece v podbrisku a bolest zad 27.tt

Ahoj. Za půl hodiny vyrazim k dr, ale zajímá mě i názor a zkušenosti tady.. Včera jsem
Mela docela dost pohybu. Ruzna zařizování, domácnost, prochazka. Proste to zná každý. Ale včera mi cely den u toho tvrdlo břicho. Nic pravidelného, proste při pohybu a námaze. Večer, když jsem prisla do klidu, tak přišly bolesti beder a krize (mívám už roky- posunuté obratle), jenže v noci se přidali bolesti podbrisku, krece dole kolem stydké kosti, nad ni… Sla jsem na wc, stolice byla řídká, ale ne prujem. Trápily mě i větry…Ale teď rano při venceni už jsem mela problém jit, zvednout stěně… trochu ulevila sprcha. Když lezim s nohama nahore je to lepší a není to akutni. Ale porad citim takovou kruhovou bolesti kolem beder a podrisku a stydké kosti… není to pravidelne. Spis stálejší. Jdu k doktorce, protože jsem mela i výtok a pálení. Na urologii mam cisto (kultivaci dělali před týdnem). Muže to byt od střev?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15256
7.5.20 08:31

No, může a nemusí. Také to může být příznak předčasného porodu. Nechci strašit, ale s podobnými křečemi jsem zůstala v prvním těhotenství ze dne na den ležet doma na riziku a chodila jen na záchod a na kontroly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4276
7.5.20 09:10

S křečema v podbřišku bych určitě jela. S bolesti zad v oblasti beder jsem se setkala v obou těhotenstvích… Od cca 22-26tt. Držím palce. Dej vědět :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7596
7.5.20 09:28

Já to měla. Od 26tt, asi dva dny, blila jsem, silný bolesti v podbřišku, nakonec mi začal meknout čípek, dle dr to byli kontrakce, nasadil mi hořčík a jeden prášek na uklidnění.. Za dva dny to bylo ok.. Každopádně to chce klidový režim. Pak bylo celé tehotenstvi v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 10:12

Tak jsem po kontrole. Dle vaginalniho uz a pohmatu mam branku uzavřenou, čípek 39 mm, CS 1. Dostala jsem místo magnosolvu magnesium lactici a klidový režim. Chvilkama když lezim dobrý, chvilkama tlaky do klitorisu, konecniku, na stydkou kost.. vylozene to bolí ale hoooodne dole. Proste ve vagine. Budu pozorovat, jestli to je pravidelný. Mam nohy nahore. Prý kdyz tohle nepomůže, pujdu do nemocnice na kapacky. Každopádně mě to bolí stejně jako v noci a rano a kontrola byla ok. :andel:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat