Křeče v podbříšku před vyprázdněním v těhotenství

Anonymní
1.5.21 08:37

Křeče v podbříšku před vyprázdněním v těhotenství

Krásný den přeji. Založila jsem tuto skupinu, jelikož jsem se nikde nedohledala podobného problému. Jsem momentálně ve 13 týdnu a trápí mě křeče v podbříšku před vyprázdněným. Je to opravdu strašná bolest a povolí to až když se vyprazdnim. Akorát potom když si sednu, tak mě to tam hrozně tlačí v tom podbříšku. Máte to taky některá? Moc děkuji za odpovědi ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
780
1.5.21 10:21

Něco podobného jsem měla :think: začala jsem brát Magnesium a teď je fájn :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
1.5.21 10:30

Nejspis zacpa coz je normalni pri pocetku tehotenstvi.Mela jsem to i pri curani a pak to vse tlacilo a bolelo. Papej hodne vlakniny a chod pravidelne. Niceho se neboj. pokud to neni rezani a paleni tak to neni az tak vazny. Deloha se roztahuje a vazy na kterych je prichycena proste boli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
4.5.21 07:49

Já měla zácpu celé těhotenství, kromě čípku nic nepomohlo. Bolesti, křeče, píchání v břiše…
Nakonec jsem kvůli tomu nepoznala kontrakce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
4.5.21 11:22

Ahojky, já se s tím poslední dny potýkám taky :( Brala jsem 2 tobolky Magnesia, ale měla jsem průjem. Což vlastně bylo asi lepší se 2× za den vyprázdnit a mít klid, než to, že teď mám křeče, protože nejsem zcela vyprázdněná. A je to pěkně nepříjemný. Dělá mi to spíš v průběhu dne nebo po jídle, než před záchodem.
Beru teď Magnesium 1 tobolku denně, ale asi zase zvýším na ty dvě a uvidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat