Křeče v rukách a bolest kostí

Anonymní
5.7.21 14:10

Křeče v rukách a bolest kostí

Dobrý den, prosím mám na vás otázku :,( už nějakou dobu mě strašně bolí kosti na rukách jakože úplně křeče v pažích loktech atd… včera celou noc úplně pálila i lopatka…na.krev sem byla min měsíc a vše bylo ok…já se ale strašně bojím že mám rakovinu kostí že mi třeba metastázy dělají tyhle bolesti nebo tak různě. Lecim se na uzskost a dneska je mi Opravdu zle… V ruckach strašně křeče zase :,( můžu se zeptat co by to mohlo být a jestli by rakovinu poznali v krevním obrazu? Moc vám děkuji jste hodni

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
41
7.7.21 14:42
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím mám na vás otázku :,( už nějakou dobu mě strašně bolí kosti na rukách jakože úplně křeče v pažích loktech atd… včera celou noc úplně pálila i lopatka…na.krev sem byla min měsíc a vše bylo ok…já se ale strašně bojím že mám rakovinu kostí že mi třeba metastázy dělají tyhle bolesti nebo tak různě. Lecim se na uzskost a dneska je mi Opravdu zle… V ruckach strašně křeče zase :,( můžu se zeptat co by to mohlo být a jestli by rakovinu poznali v krevním obrazu? Moc vám děkuji jste hodni

Doktor, žádná jiná rada není… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.7.21 10:32

1. Ano, poznali. Buďte bez obav. Pokud vše ok, nemáte žádné metastázy v kostech.
2. Metastázy v kostech nebolí.
3. Doporučuji řešit úzkost, o které mluvíte. Ta může „somatizovat“ a vytvářet tělesné bolesti a potíže, které vás trápí.
4. Svěřte se se svými starostmi obvoďákovi, nebo najděte lékaře specializujícího se na psychosomatickou medicínu. Nebo navštivte klidně i psychiatra. na úzkost jsou fakt machři. ˇUzkostné poruchy jsou vážné onemocnění, které může opravdu způsobit tělesné příznaky. Je to nemoc jako každá jiná. A trpí jí desetina populace.
Držte se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
9.7.21 13:56

Pokud máš úzkosti, velmi často se to promítá právě na těle. Vím, o čem mluvím. To se ti může zdát, že tě opravdu bolí vše, klidně i ty kosti. Mě pálí záda, holeň, pravá polovina těla, bolí klidně i rameno.. individuální. Pokud máš krevní obraz dobrej, tak neplaš a pro svůj klid zavolej Dr., řekni o problémech i o úzkosti (pokud o ní neví) a prokonzultuj to. Buď ti řekne, že je to psychosomatika a nebo že máš dojít a na něco se přijde. Nevím jak to máš zrovna ty, ale já tady ty věci prostě s Dr už konzultuji a neřeším, jestli je to podle ostatních třeba blbost nebo maličkost, prostě ten doktor tam od toho je a když se ti potom uleví a aspoň se trochu uklidníš, tak to za to zavolání stojí. Hlavně to nedržet v sobě a nepřemýšlet hned nad nejhorším. Ale chápu tě. Bude to dobrý. Drž se. :palec:
Možná ještě zkus hořčík. Dělá zázraky, ale zase to s ním nepřehnat. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat