Křeče v těhotenství (kdy jít a kdy nejít na pohotovost)

Anonymní
11.8.20 16:50

Křeče v těhotenství (kdy jít a kdy nejít na pohotovost)

Holky potřebuji řadu a nikde jsem nenašla odpověď… Křeče v břiše.. Kdy jsou normální a kdy jet na pohotovost? Jsem 20tt a poslední dny mě popada křeč až se za břicho musím chytit a zůstat v předklonu aby to přešlo beru magnosolv nemáte některá zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2115
11.8.20 16:52

Ty mas teda nervy…kdyby me to takhle moc bolelo, uz bych davno byla u doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 16:58

@luci.no no jako ono je to jednou za 2 dny třeba a otázka minuty… Většinou když vstávám že židle nebo tak a nervy… Já si spíš říkám že když tam to mimčo roste přece to nemůže být úplně bez bolesti nebo tak :nevim: proto se ptám na radu i zde a zítra bych zavolala už dr do teď mě nenapadlo že by to mohlo něco znamenat

• Citovat
  • Nahlásit
2553
11.8.20 17:03
@Anonymní píše:
@luci.no no jako ono je to jednou za 2 dny třeba a otázka minuty… Většinou když vstávám že židle nebo tak a nervy… Já si spíš říkám že když tam to mimčo roste přece to nemůže být úplně bez bolesti nebo tak :nevim: proto se ptám na radu i zde a zítra bych zavolala už dr do teď mě nenapadlo že by to mohlo něco znamenat

Nejsou to natažené děložní vazy??? Mě se to taky občas stává. A kolem toho 20tt to bylo častější. Nesmíš vstávat prudce, já když na to zapomenu, tak taky trpím, ale za chvíli to odezní v předklonu.
Jinak doktor Ti nic neřekne, pokud tam přijedeš a zrovna Tě to nebude bolet. Když píšeš, že to za chvlíli odezní… :nevim: Pokud to tedy není slepák nebo tak… Ale obecně ta diagnostika u těhotných je prekérka. Většinou si je přehazují gyndaři s chirurgií…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 17:11

@Pajik 76 super tak to budou asi ty vázy :think: slepaka už mám naštěstí venku tak to nemusím řešit a bát se. Právě úplně poprvy se mi to stalo na WC ale asi jsem taky vstala prudceji než jsem si myslela no

• Citovat
  • Nahlásit
5887
11.8.20 17:22

Mám úplně běžně. Rychlejší pohyb, rychlé stoupnuti, v noci přetočení, atd. Bolest, která mě úplně vyřadí z pohybu a dlouho rozdýchavám. Taky mám Magnosolv, nekdy od 18tt. Já bych musela byt na pohotovosti každý druhý den a to jsem teď 30 TT, mám to pořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2553
11.8.20 17:22
@Anonymní píše:
@Pajik 76 super tak to budou asi ty vázy :think: slepaka už mám naštěstí venku tak to nemusím řešit a bát se. Právě úplně poprvy se mi to stalo na WC ale asi jsem taky vstala prudceji než jsem si myslela no

Jo to je taková drsná bolest. Těžko se to k něčemu přirovná, ale úplně Tě to blokuje. Ale když si dáš bacha u vstávání ze židle a wc, tak to bude ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 17:24

@Marcelka146 @Pajik 76 děkuji holky :kytka: uklidnili jste mě a aspon nemusím nikam letět

• Citovat
  • Nahlásit
560
11.8.20 21:58

Já teď například z pohotovosti přijela, a ejhleee byli to pouze naražený prdy, ale bolest to byla šílená… nikdo na mě nebyl protivný a ani známka pocitu, že bych jela kvůli blbosti :) Takže za mě určitě klidně pokaždé, když ta křeč nepřechàzí. Já jsem teď v klidu a tím miminko určitě taky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama