Křeče v žaludku a průjem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 07:34
Křeče v žaludku a průjem

Zdravím už od včerejška mám křeče v břiše a z toho potom průjem… Dneska v noci mě bolesti i budili… Odpoledne jdu k dr, ale ráda bych se uklidnila, že to není nic vážného popřípadě co si můžu dát aby se to alespoň zmírnilo pokud s tím má někdo zkušenosti :( děkuji za rady

Reakce:
Tableta
Kelišová 5304 příspěvků 14.06.19 07:40

Hlavně ne žádný Paralen, Ibalgin,…! Na průjem smectu, živočišné uhlí, černý čaj. Klidně lehce oslaď. Ideálně nejíst. A pokud je to fakt hrozný, běž k lékaři ihned.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 07:47

@Tableta k lékaři jdu, ale dřív jak odpoledne se tam nedostanu :zed: ale děkuji za radu :)

Aduš8
Kelišová 5239 příspěvků 14.06.19 07:47

Živočišné uhlí, Smecta… Může to být jen střevní viróza. Doplňovat tekutiny, zvlášť v těhle vedrech. Jíst starší pečivo, suchary. Nejíst je blbost, žaludek i střeva pak pracují naprázdno, což bolí ještě víc

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 08:07

Děkuji zatím mám černý čaj tak uvidím… Jde mi hlavně o ty křeče fakt docela bolí :zed:

Pruhovaný_mýval
Kecalka 272 příspěvků 14.06.19 08:09

Hihi, taky mě to včera potkalo, v těch vedrech byla fatální chyba dát si k obědu mastnej párek. Jinak záleží na tom, jak moc zvracíš. Hlavně hodně pij, černej nebo borůvkovej čaj, vyšeptalou červenou Colu nebo Kulíška (rehydratační roztok), no a pokud je to fakt mizérie, tak si k tomu přidej nějakej Enterol, uhlí nebo smectu. Endiaron a Imodium bych na tohle nedávala. Jestli máš horečku, neboj se ani Paralenu. Eventuálně jestli máte doma nějaké hořké žaludeční kapky, mohly by to zvracení uklidnit.

Pruhovaný_mýval
Kecalka 272 příspěvků 14.06.19 08:10
@Anonymní píše:
Děkuji zatím mám černý čaj tak uvidím… Jde mi hlavně o ty křeče fakt docela bolí :zed:

Na křeče Buscopan nebo Buscopan s paracetamolem. Myslím, že je to volně ke koupi i v ČR.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 08:14

@Pruhovaný_mýval já nezvracim… Ale vždy jednou za čas dostanu hroznou křeč do břicha a to mě donutí jít na velkou (průjem) :zed:

Pruhovaný_mýval
Kecalka 272 příspěvků 14.06.19 08:34
@Anonymní píše:
@Pruhovaný_mýval já nezvracim… Ale vždy jednou za čas dostanu hroznou křeč do břicha a to mě donutí jít na velkou (průjem) :zed:

Aha, tak si doběhni do lékárny pro ten Buscopan nebo hořké žaludeční kapky, dobře zabírají i dvě kapky mátového oleje do vody. K jídlu jen lehké a nemastné potraviny… mrkvička, rejžička a suchý rohlíky. A ideálně se tak ještě tejden cpát probiotikama, protože s těma nelze udělat chybu. Brzké uzdravení přeju

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 08:43
Váš příspěvek
Reklama