Křečová žíla na vulvě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 21:42
Křečová žíla na vulvě

Ahoj děvčata,
jsem na konci 6.mesice a asi tak tři tydny mam křečovou žílu na vulvě a vrchni vnitřní casti stehna. Musim říct, ze kdyz kouknu zrcatkem, tak to vespod vypada dost hrozivě. V prvnim tehotenstvi jsem to mela jen minimalne a po porodu to zmizelo. Ale ted je to fakt hodně a bojim se, ze to úplně nezmizi. I doktorka naznacila, ze to MOŽNÁ zmizí, ale spíš se to jen zjemní. Čímž me vubec nepotěšila. Mate s tim nekdo zkušenost? Zmizela ta žíla po porodu? A jak se vam s tim rodilo? Holky a co sex? Ja to ted nektery den i přes obavy prubla bo me zajímalo jaké to s tou žilou bude a samotny sex ok, ale pak jsem měla šílené tlaky na spodek. Jako fakt bolest. Takze me to uz vubec neláká, ale pritel asi nebude nadsen :mrgreen: A hlavně se bojim, ze kdyz to po porodu nezmizi, ze to pak bude nepříjemné po kazdem sexu. Mate s tím prosim nekdo zkušenost?
Omluvte anonym, ale celkem mi je s timhle stydno.

Reakce:
35ja
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 02.07.19 21:45

Osobní zkušenost s tím přímo nemám ale kolegyně v práci to měla také a nechala si to odstranit.. :think:

Hrnekmleka
Kecalka 158 příspěvků 02.07.19 21:56

Posli mi SZ

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 22:12

Měla jsem je v každém těhotenství, v každém dalším se to zhoršovalo, ale porod byl bez problémů, jen více chránili okolí a musela jsem dost poslouchat, kdy tlačit a kdy ne, aby to asi neprasklo. Po třetím těhotenství to možná malinko zůstalo, teď jsem v 6 měsíci a je to hrůza, ale uvidíme..

Bídžej
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 1 inzerát 02.07.19 22:13

Já to znám a nestydím se :mrgreen: s prvním jsem měla krecak na rodidlech v posledním trimestru (veeeeliký) a zmizel do konce šestinedělí. Sex v pohodě i v těhotenství s ním. Teď se mi udělal na tomtéž místě už v 10tt a postupně přibyly 2 další tamtéž, takže na pohled opravdu nic pěkného, občas to pěkně bolí při změnách tlaku nebo velké námaze. Teď jsem 29tt. Doktor mi na to předepsal Cyclo 3 Forte, je to s tím lepší. Sex stále v pohodě a počítám s tím, že to po porodu opět zmizí. Kdyby ne, tak je možné podstoupit kosmetický zákrok, co to vyzmizí, mrkni třeba na stránky Asklepionu :palec:

V 90% případů se s tím rodí přirozeně.

Ještě k tomu sexu - hodně záleží, kudy přesně ta žíla vede. Pokud je nateklá i uvnitř pochvy, tak prostě může tlačit :nevim: v takovém případě to prostě přítel bude muset vydržet ;) pokud bys chtěla i tak vyhovět, zkus si před sexem dopřát chladivý obklad nebo chladnou sedavou koupel, obtíže se tím zmírní. Dále také můžeš z přírodních věcí vyzkoušet čaj z pohankové nati a mazání gelem z dubové kůry :palec:

ugluk
Hvězda diskuse 47028 příspěvků 02.07.19 22:18

Měla jsem, rodilo se normálně, rychle to pak zmizelo. Ta na stehně zůstala, ale hodně se zlepšila.

Pocahonta
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 02.07.19 22:53

Při druhém těhotenství se mi dost zhoršily křečové žíly, a dokonce se u mě projevil i ten samý problém, co máš ty… Byl mi nasazen Detralex, který beru už třetím rokem, a ta žíla mi myslím zmizela už v těhotenství…

Váš příspěvek
Reklama