Křečové žíly, co vám pomohlo?

Larr
17.11.11 11:00

Křečové žíly, co vám pomohlo?

Před lety jsem byla na vytahávání a mám je znova, daleko horší:( Vím, rodinná indispozice a další věci beru v potaz, přestala jsem kouřit:)) Měli jste křečáky také a co vám pomohlo, které roční období je nejlepší to řešit a kolik vás to stálo? Děkuji za info.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16492
17.11.11 11:08

AHoj,
já teda (zatím) problém s křečáky nemám, ale taťka na to moc trpí.
On si moc pochvaluje tuto mast http://pece-o-nohy.heureka.cz/…zily-200-ml/
Vyzkoušel už všechno možné, ale tohle mu zabírá nejlépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
alama
17.11.11 11:08

Ahoj, my máme křečáky v rodině a nejlepší je brát každý den Detralex, je dražší než ostatní medikamenty, ale zabírá. Hodně pij, nohy nahoře. Jinak jsem slyšela, že laserem je to nejšetrnější, ale netuším kolik stojí zákrok.

• Citovat
  • Nahlásit
29571
17.11.11 11:18

Taky se hlásím za Detralex,nohy v pohodě,křečáky nepostupují a nemusím tedˇnosit ani punčochy. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Larr
17.11.11 11:46

Já zase opak - známá byla na laseru a říkala, že nemohla bolestí vydržet, tak nevím 8-o :mrgreen:

alama píše:
Ahoj, my máme křečáky v rodině a nejlepší je brát každý den Detralex, je dražší než ostatní medikamenty, ale zabírá. Hodně pij, nohy nahoře. Jinak jsem slyšela, že laserem je to nejšetrnější, ale netuším kolik stojí zákrok.
  • Citovat
  • Nahlásit
806
17.11.11 12:16

my je máme také v rodině, babička má šílené, máma měla leta, byla několikrát na operaci, pak to nějak dělali již laser, tak to nebylo tak strašné a dnes už je nemá. Já měla jednu žílu v těhotenství a pomohlo mi pohanka, která obsahuje rutin, ale nesmí se dlouho vařit, jen fakt chvilku, aby se nezničil, ten zpevňuje cévy. Jinak na duchovní úrovni je to kritika partnera nebo někoho v blízkosti..takže doporučuji i na toto se zaměřit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23860
17.11.11 12:26
celestad píše:
my je máme také v rodině, babička má šílené, máma měla leta, byla několikrát na operaci, pak to nějak dělali již laser, tak to nebylo tak strašné a dnes už je nemá. Já měla jednu žílu v těhotenství a pomohlo mi pohanka, která obsahuje rutin, ale nesmí se dlouho vařit, jen fakt chvilku, aby se nezničil, ten zpevňuje cévy. Jinak na duchovní úrovni je to kritika partnera nebo někoho v blízkosti..takže doporučuji i na toto se zaměřit.

Mám jednu žílu už asi 15 let :zed: ale s tou duchovní úrovní mne to zaujalo. Je to myšleno tak, že mne někdo kritizuje, nebo já někoho kritizuji?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7405
17.11.11 14:29

Taky hlasuju za Detralex. Akorat ho moje MUDra nedoporucuje v prvnim trimestru - jak jste na tom byly vy? Braly jste ho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23860
17.11.11 16:45
krokodylka píše:
Taky hlasuju za Detralex. Akorat ho moje MUDra nedoporucuje v prvnim trimestru - jak jste na tom byly vy? Braly jste ho?

Njn, ale to je na předpis, že? To vám píše obvoďák, nebo chodíte na cévní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11895
17.11.11 18:17

ahoj, me se krecove zily udelaly v poslednim tehotenstvi, ale mame je i v rodine, takze se jich nejspis hned tak nezbavim.. :zed: jinak co pomahalo: urcite detralex, cviky primo na krecove zily, nohy nahore, stridani teple a studene sprchy…masti z lekarny mi teda nepomohly vubec :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7405
17.11.11 19:31
Gina108 píše:
krokodylka píše:
Taky hlasuju za Detralex. Akorat ho moje MUDra nedoporucuje v prvnim trimestru - jak jste na tom byly vy? Braly jste ho?
Njn, ale to je na předpis, že? To vám píše obvoďák, nebo chodíte na cévní?

Pise obvodacka :-)
Na cevnim jsem byla jen jednou, na ultrazvuku, jestli mam v poradku ty hluboky zily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7405
17.11.11 19:32
alisee píše:
ahoj, me se krecove zily udelaly v poslednim tehotenstvi, ale mame je i v rodine, takze se jich nejspis hned tak nezbavim.. :zed: jinak co pomahalo: urcite detralex, cviky primo na krecove zily, nohy nahore, stridani teple a studene sprchy…masti z lekarny mi teda nepomohly vubec :pocitac:

Ali, jaky cviky? Jsou nekde na netu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11895
18.11.11 11:21
krokodylka píše:
alisee píše:
ahoj, me se krecove zily udelaly v poslednim tehotenstvi, ale mame je i v rodine, takze se jich nejspis hned tak nezbavim.. :zed: jinak co pomahalo: urcite detralex, cviky primo na krecove zily, nohy nahore, stridani teple a studene sprchy…masti z lekarny mi teda nepomohly vubec :pocitac:
Ali, jaky cviky? Jsou nekde na netu?

ja jsem dostala od Dr. takovy letacek s temi cviky, ale kouknu jeste na net, jestli tam neco podobneho nenajdu :-)

Příspěvek upraven 18.11.11 v 11:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11895
18.11.11 11:26

tak jsem nasla tohle http://www.krecove-zily.cz/gymnastika je to hodne podobne tomu, co je v tom letaku :palec: jeste jsem uplne zapomela - na konci tehotenstvi jsem nosila podpurne puncochy, myslim, ze taky celkem pomohly, kupovala jsem je ve zdravotnickych potrebach :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
17.1.16 17:36

Zdravím holky.Tak dneska jsme byli s našim prckem na prochjdě skočárkem a co čert nechtěl šlápla jsem na zasněženej led a spadla jsem. Spadla jsem přímo na kolna.To by mi až tak nevadilo, ale na pravým koleně mám křečák a jak sem spadla tak ho mám pěkně nateklej :,( bolí to no spíš takovej tlak.No je fakt, že se mi to nestalo poprvé. Namazala jsem to LIOTONEM a od paty nahoru stahla stahovacím obvazem. A ptám se myslítě, že bych s tím měla zítra zajít k dr.?A nemůže se mi nic stát? Trochu se bojím :? Moc děkuji za odpovědi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat