Operace křečových žil a Leidenská mutace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kamila17
Kecalka 368 příspěvků 01.05.18 15:40
Křečové žíly + Leidenská mutace

Ahojky holky, nebyly jste některá z Vás tedka někdy v poslední době na klasické operaci křečových žil + jste k tomu měli Leidenskou mutaci? Jak dlouhá je s touto poruchou hospitalizace v nemocnice je delší než při běžné operaci bez tohoto problému? Došlo u Vás k nějakým výrazným komplikacím při operaci či po operaci. Operace mě čeká v průběhu dalšího týdne. Moc děkuji za info. ;)

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineLimi123
Ukecaná baba ;) 1835 příspěvků 01.05.18 15:53
@Kamila17 píše:
Ahojky holky, nebyly jste některá z Vás tedka někdy v poslední době na klasické operaci křečových žil + jste k tomu měli Leidenskou mutaci? Jak dlouhá je s touto poruchou hospitalizace v nemocnice je delší než při běžné operaci bez tohoto problému? Došlo u Vás k nějakým výrazným komplikacím při operaci či po operaci. Operace mě čeká v průběhu dalšího týdne. Moc děkuji za info. ;)

Mam jinou trombofilii a operace me ceka na podzim. Po operaci laserem pujdu domu jrste tyz den. Nasledne ale budu muset redit krev (prave kvuli trombofilii), takze je vetsi riziko zanetu zil.

Kamila17
Kecalka 368 příspěvků 01.05.18 16:02

Děkuji moc za info. Právě mám většinou kamarádky, které stravily v nemocnici 5 - 7 dnů, ale tímto onemocněním - leidenskou mutací netrpěly. Tak mě právě zajímalo, jestli vzhledem k tomuto problému se hospitalizace může prodloužit nebo dojít k nějakým dalším komplikacím?

Kamila17
Kecalka 368 příspěvků 01.05.18 16:03

Právě řešili v nemocnici i to, že by operaci raději nechali až na podzim, ale zdůvodu že je operace nutná a potřeba, tak volili tuto variantu.

Uživatel je onlineLimi123
Ukecaná baba ;) 1835 příspěvků 01.05.18 17:35
@Kamila17 píše:
Děkuji moc za info. Právě mám většinou kamarádky, které stravily v nemocnici 5 - 7 dnů, ale tímto onemocněním - leidenskou mutací netrpěly. Tak mě právě zajímalo, jestli vzhledem k tomuto problému se hospitalizace může prodloužit nebo dojít k nějakým dalším komplikacím?

8o To jdes s Leidenskou mutaci na tu klasickou operaci, ne laserem? To je zbytecne riziko, nesla bych. Moje doktorka z trombotickeho centra mi tu klasickou v podstate zakazala prave kvuli sklonu k trombozam. A i tak pak budu muset nekolik tydnu redit.

Jak jsem rikala, po operaci laserem pujdu domu jeste tyz den a rizika jsou minimalni.

Lucy1512
Povídálka 23 příspěvků 01.05.18 20:27

Ahoj mám taky leidenskou mutaci… Na téhle operaci jsem nebyla, ale během těhotenství jsem si musela píchat Clexane injekce a myslím že to ani jinak mít nebudeš ;) při operaci nebo čemkoliv rizikovem mi moje doktorka napíše Clexane a je vystaráno

Kamila17
Kecalka 368 příspěvků 03.05.18 15:22

Muzu poprosit, kde u jakeho lekare lze vystavit prukazka s Leidenskou mutaci, kde tovystavi nejrychleji? Dekuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč by to měl Červenka zabalit a reprezentaci zamávat

Další velký turnaj a další propadák. Roman Červenka měl být na letošním... číst dále >

Rytíř Jaromír Jágr: Myšlenky na sex ovládám, peníze si nezasloužíme

Je miláčkem českého národa a na ledě platí za hokejového boha. Jaký je ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama