Operace křečových žil a Leidenská mutace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kamila17
Kecalka 370 příspěvků 01.05.18 15:40
Křečové žíly + Leidenská mutace

Ahojky holky, nebyly jste některá z Vás tedka někdy v poslední době na klasické operaci křečových žil + jste k tomu měli Leidenskou mutaci? Jak dlouhá je s touto poruchou hospitalizace v nemocnice je delší než při běžné operaci bez tohoto problému? Došlo u Vás k nějakým výrazným komplikacím při operaci či po operaci. Operace mě čeká v průběhu dalšího týdne. Moc děkuji za info. ;)

Reakce:

Limi123
Závislačka 3539 příspěvků 01.05.18 15:53
@Kamila17 píše:
Ahojky holky, nebyly jste některá z Vás tedka někdy v poslední době na klasické operaci křečových žil + jste k tomu měli Leidenskou mutaci? Jak dlouhá je s touto poruchou hospitalizace v nemocnice je delší než při běžné operaci bez tohoto problému? Došlo u Vás k nějakým výrazným komplikacím při operaci či po operaci. Operace mě čeká v průběhu dalšího týdne. Moc děkuji za info. ;)

Mam jinou trombofilii a operace me ceka na podzim. Po operaci laserem pujdu domu jrste tyz den. Nasledne ale budu muset redit krev (prave kvuli trombofilii), takze je vetsi riziko zanetu zil.

Kamila17
Kecalka 370 příspěvků 01.05.18 16:02

Děkuji moc za info. Právě mám většinou kamarádky, které stravily v nemocnici 5 - 7 dnů, ale tímto onemocněním - leidenskou mutací netrpěly. Tak mě právě zajímalo, jestli vzhledem k tomuto problému se hospitalizace může prodloužit nebo dojít k nějakým dalším komplikacím?

Kamila17
Kecalka 370 příspěvků 01.05.18 16:03

Právě řešili v nemocnici i to, že by operaci raději nechali až na podzim, ale zdůvodu že je operace nutná a potřeba, tak volili tuto variantu.

Limi123
Závislačka 3539 příspěvků 01.05.18 17:35
@Kamila17 píše:
Děkuji moc za info. Právě mám většinou kamarádky, které stravily v nemocnici 5 - 7 dnů, ale tímto onemocněním - leidenskou mutací netrpěly. Tak mě právě zajímalo, jestli vzhledem k tomuto problému se hospitalizace může prodloužit nebo dojít k nějakým dalším komplikacím?

8o To jdes s Leidenskou mutaci na tu klasickou operaci, ne laserem? To je zbytecne riziko, nesla bych. Moje doktorka z trombotickeho centra mi tu klasickou v podstate zakazala prave kvuli sklonu k trombozam. A i tak pak budu muset nekolik tydnu redit.

Jak jsem rikala, po operaci laserem pujdu domu jeste tyz den a rizika jsou minimalni.

Lucy1512
Povídálka 48 příspěvků 01.05.18 20:27

Ahoj mám taky leidenskou mutaci… Na téhle operaci jsem nebyla, ale během těhotenství jsem si musela píchat Clexane injekce a myslím že to ani jinak mít nebudeš ;) při operaci nebo čemkoliv rizikovem mi moje doktorka napíše Clexane a je vystaráno

Kamila17
Kecalka 370 příspěvků 03.05.18 15:22

Muzu poprosit, kde u jakeho lekare lze vystavit prukazka s Leidenskou mutaci, kde tovystavi nejrychleji? Dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >