Operace křečových žil a Leidenská mutace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kamila17
Kecalka 369 příspěvků 01.05.18 15:40
Křečové žíly + Leidenská mutace

Ahojky holky, nebyly jste některá z Vás tedka někdy v poslední době na klasické operaci křečových žil + jste k tomu měli Leidenskou mutaci? Jak dlouhá je s touto poruchou hospitalizace v nemocnice je delší než při běžné operaci bez tohoto problému? Došlo u Vás k nějakým výrazným komplikacím při operaci či po operaci. Operace mě čeká v průběhu dalšího týdne. Moc děkuji za info. ;)

Reklama

Reakce:

Limi123
Ukecaná baba ;) 2316 příspěvků 01.05.18 15:53
@Kamila17 píše:
Ahojky holky, nebyly jste některá z Vás tedka někdy v poslední době na klasické operaci křečových žil + jste k tomu měli Leidenskou mutaci? Jak dlouhá je s touto poruchou hospitalizace v nemocnice je delší než při běžné operaci bez tohoto problému? Došlo u Vás k nějakým výrazným komplikacím při operaci či po operaci. Operace mě čeká v průběhu dalšího týdne. Moc děkuji za info. ;)

Mam jinou trombofilii a operace me ceka na podzim. Po operaci laserem pujdu domu jrste tyz den. Nasledne ale budu muset redit krev (prave kvuli trombofilii), takze je vetsi riziko zanetu zil.

Kamila17
Kecalka 369 příspěvků 01.05.18 16:02

Děkuji moc za info. Právě mám většinou kamarádky, které stravily v nemocnici 5 - 7 dnů, ale tímto onemocněním - leidenskou mutací netrpěly. Tak mě právě zajímalo, jestli vzhledem k tomuto problému se hospitalizace může prodloužit nebo dojít k nějakým dalším komplikacím?

Kamila17
Kecalka 369 příspěvků 01.05.18 16:03

Právě řešili v nemocnici i to, že by operaci raději nechali až na podzim, ale zdůvodu že je operace nutná a potřeba, tak volili tuto variantu.

Limi123
Ukecaná baba ;) 2316 příspěvků 01.05.18 17:35
@Kamila17 píše:
Děkuji moc za info. Právě mám většinou kamarádky, které stravily v nemocnici 5 - 7 dnů, ale tímto onemocněním - leidenskou mutací netrpěly. Tak mě právě zajímalo, jestli vzhledem k tomuto problému se hospitalizace může prodloužit nebo dojít k nějakým dalším komplikacím?

8o To jdes s Leidenskou mutaci na tu klasickou operaci, ne laserem? To je zbytecne riziko, nesla bych. Moje doktorka z trombotickeho centra mi tu klasickou v podstate zakazala prave kvuli sklonu k trombozam. A i tak pak budu muset nekolik tydnu redit.

Jak jsem rikala, po operaci laserem pujdu domu jeste tyz den a rizika jsou minimalni.

Lucy1512
Povídálka 25 příspěvků 01.05.18 20:27

Ahoj mám taky leidenskou mutaci… Na téhle operaci jsem nebyla, ale během těhotenství jsem si musela píchat Clexane injekce a myslím že to ani jinak mít nebudeš ;) při operaci nebo čemkoliv rizikovem mi moje doktorka napíše Clexane a je vystaráno

Kamila17
Kecalka 369 příspěvků 03.05.18 15:22

Muzu poprosit, kde u jakeho lekare lze vystavit prukazka s Leidenskou mutaci, kde tovystavi nejrychleji? Dekuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Malá vzpomínka na Malou: 12 fotek roztomilé Táni, které jste ještě neviděli!

Říkejte si, co chcete, ale Taťána Malá nám bude chybět! Exministryně... číst dále >

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama