Křečové žíly v děloze a cyclo 3 fort

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veverka2124
Nováček 4 příspěvky 10.12.17 12:26
křečové žíly v děloze a cyclo 3 fort

Ahoj holky, už tři měsíce mě trápily bolesti v podbříšku i mimo cyklus, zašla jsem si na gyndu a doktor mi řekl, že to je křečovými žílami na děloze, že je to dluh za děti (už jsem 3 roky po porodu druhého dítěte). Dal mi na to cyclo 3 fort na podporu žilního systému. Beru ho teď už druhý měsíc a nic se nezlepšilo. Měl někdo stejný problém? Vyřešilo to dlouhodobé užívání cyclo 3 fort?

Reklama

Reakce:

Katchie 77
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 10.12.17 14:22

Ahoj, měla jsem stejný problém už po prvním dítěti. Taky jsem brala Cyklo3Fort, utratila jsem za to hromadu peněz. Mi to teda dělalo problém hlavně při styku. Pomohlo až vyjmutí nitroděložního tělíska :nevim:. Od té doby jsem porodila další 2 děti a už se to nevrátilo.
Nemáš tělísko?

Ou
Závislačka 4729 příspěvků 10.12.17 14:33

Vydržte ještě do konce třetího měsíce a pokud se nic nezmění, tak bude potřeba zajít za lékařem, že to bohužel nezabralo.

co teoreticky může pomoci jsou cvičení na srovnání zad a pánevní oblasti a posílení pánevního dna - mojžíšová, hormonální joga a podobně. Zkuste to doplnit k tomu cyclo fortu - ten určitě berte dál, nemá jak ublížit, jsou to extrakty z přírodníách látek a kromě cévních stěn to obecně dost pomáhá na všechno možné, zejména krevní cukry a tuky. Můžete zkusit zdvihnout dávkování tak na 8-10 tablet denně ve třech dávkách - tedy např. ráno tři, v poledne tři a večer tři. - je v tom jen rutin a hesperidin, což jsou bioflavonidy, kterými se nejde předávkovat a vitamín C v docela nízké dávce, takže to vážně nemá jak ublížit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti... číst dále >

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama