Křečové žíly v pánvi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Šema
Echt Kelišová 9198 příspěvků 11.01.19 05:56
Křečové žíly v pánvi

Dobrý den :kytka:
Zase jdu s dotazem :roll:

Prosím jestli máte někdo stejný problém, budu ráda za jakékoliv rady :srdce:

Od října mě bolí podbrisek. Picha, řeže, tlačí.. jde mi to do konecniku a celkově proste „divno“. Začalo to po tom, co jsem v práci nosila s kolegama těžké stoly a podobně. Do toho jsem se léčila na zánět moc. mechyre. Po dobrani třetích atb :zed: :pocitac: moč v pořádku. Ale bolesti jsou stále. Někdy se to uklidní ale po zátěži zase přijde. Zmenila jsem gynekologa a ten mi dle utz rekl ze nález je běžný k memu věku. Dva porody, 33let… ze mam po tehotenstvi krecove zily kolem vaječníků a ze me tělo uplne křičí o těhotenství 8o :roll: :nevim: Doporučil mi antikoncepci ale ja ji nechci :? Brala jsem v minulosti a :roll: sileny. Máte to nekdo stejně, co vám pomáhá? V pondělí jdu ještě na urologii at me taky pořádně vyšetří. Ten zánět mocoveho měchýře mi léčila obvodní a nikam me nechtěla poslat. Když tam to bude ok, tak ještě si nechám vyšetřit panevni dno. :think: Jako představa, že se toho nezbavim :zed: :zed:

Budu ráda za jakýkoliv komentář a radu :kytka:

Hezky den a hezký vikend :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Xmichaelah
Stálice 83 příspěvků 13.01.19 21:39

Ja… uz 13 let a udelalo se mi to z niceho nic, nebyla jsem tehotna… no musela jsem prestat se sportem, neb po namaze jsem treba i 2 dny lezela… brala jsem klasicke leky na kr.zily, byla jsem na konzultaci k odstraneni ( nebylo doporuceno, kvuli riziku neotehotneni)… no nepomohlo nic, zvykla jsem si… :nevim: ted uz to ani nevnimam… obcas to proste zaboli.. chran si spodek pred prochladnutim atd..

Šema
Echt Kelišová 9198 příspěvků 14.01.19 05:28

@Xmichaelah dekuji moc za odpověď! :srdce: Ja četla článek ze prave bud to mají slečny v dospívání a nebo prave po porodech. No jako ted mam treba ovulaci a teda peklo :roll: Dneska jdu ještě na vyšetření na urologii, ( caste zanety mocaku ) to se teda tesim 8o tak jsem zvedava co mi reknou :nevim:

Xmichaelah
Stálice 83 příspěvků 14.01.19 08:25

@Šema tak treba se to za ta leta zlepsilo a je nejaka varianta, jak to vyresit 8) drzim palce… u me se trochu bali tehotenstvi, mam jich hodne kolem delohy… ale nakonec vse v poradku ;)

Šema
Echt Kelišová 9198 příspěvků 14.01.19 11:11

@Xmichaelah a prosim taky to při ovulaci citis vic? :zed: :cert:

Xmichaelah
Stálice 83 příspěvků 14.01.19 13:01

@Šema jako co si pamatuju, tak to citit bylo a hodne me tahal jakoby vajecnik… ale ja tam mam jestw nejaky zkraceny vaz…

Šema
Echt Kelišová 9198 příspěvků 14.01.19 14:23

@Xmichaelah no taky mi to přijde. Celkově mi to příjde pocit jako kdyz jsem byla tehu. Kort u druhého. To jsem cítila každý pohyb a kdyz jsem ležela na boku tak jsem myslela ze mi rupne bricho :nevim:

Xmichaelah
Stálice 83 příspěvků 14.01.19 15:33

@Šema tak teda kupodivu ja o tom vedela jen na zacatku tehotenstvi… to to bolelo hodne… pak uz ne :think:

Šema
Echt Kelišová 9198 příspěvků 14.01.19 17:28

@Xmichaelah no prostě clovek si užívá. Ja dneska přišla na urologii. Po trech mesicich bolesti v podbrisku a opakovaný záněty mocaku. Sestra me vycevkovala (ted lezu po zdi pálením na wc) a výsledek za týden. Utz mocaku, ledvin treba, nic… :roll: takze jsem opět tam kde jsem byla 8o :pocitac:

Petul&Charlie
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 14.01.19 18:41

Ahojte holky, přidávám se do skupiny. Tento týden mi Dr. přes utz diagnostikoval křečové žily v malé pánvi. Zatím nevím jak moc. Snažím se zjistit delší dobu co mi je. Mám dlouhodobě bolesti podbrisku. Střeva vyšetřené a jsou Ok. Ale vyprazdňování komplikované. Může to mít souvislost s těma žílama? Taky mám nemocné kyčle, takže mnohdy nevím co mě vlastně bolí. A už z toho všeho začínám byt zoufalá, pt mám přítele co by moc rad miminko. Já ho chci taky, ale nějak strácím chut do těhotenství… Jak vám žily diagnostikovali? Jen utz? A jen na gyndě? Díky moc.

Xmichaelah
Stálice 83 příspěvků 14.01.19 21:16

@Petul&Charlie kdysi na gyn, plus pak laparoskopicky, pri te prilezitosti mi udelali pruchodnost vejcovodu… no jinak mi tehda doporucovali otehotnet co nejdriv ( ja to uspesne odlozila o 12 let) a kupodivu, tehotenstvi bylo uplne v poradku ;) ani me nic nebolelo… s tim vyprazdovanim nevim… na druhou stranu, kdyz jsem se nesetrila, bolelo me cely bricho a byla jsem uplne paralyzovana…

Xmichaelah
Stálice 83 příspěvků 14.01.19 21:19

@Šema hele a zkousela jsi lichorerisnici??? Je fakt naprosto skvela, moje mamka rok ATB s mocakem, vyrizena, tak jsem ji to nacpala a uz 3 mesice je v uplnem poradku ;) je to prirodni antibiotikum a je to fakt pecka… je ja mela zanet jednou a dodnes si tu silenost pamatuji :think: drz se… a neboj, bude lepe

Šema
Echt Kelišová 9198 příspěvků 15.01.19 00:30

@Petul&Charlie ahoj :srdce: me to zacalo tak, že jsem seděla na gauči,vstala jsem ze jedem pryc a bolest po pravé straně vedle močového měchýře. To bylo na zacatku rijna. A pokracuje to.. :zed: Je to spojené se zátěží nebo kdyz dam ruce nahoru treba. Když zatlačim tak cítím bolest jakoby uplne dole pod mocakem. V pánvi. Ale jak kdyby mi mela vypadnout děloha.Ja mam dost problém i se zadama,takže to taky můžou prý delat zada a nebo ochablé panevni svalstvo. Tak můj názor ze to můžeš i od te kyčle mit. Každopádně bolest je to rezava,pichlava, tupá… jak kdy a cítím to někdy az v konečniku. A kolikrat po stolici to prave prijde. Po tlačeni :oops: No prostě silenost. 8o Do toho jsem se právě léčila opakovaně na zánět mocaku. Teď moč ok a bolesti furt. Změnila jsem gyndare a minulou středu mi dělal při první prohlídce utz a prave mi to řekl. Máte kolem vaječníků dost křečových žil. A tu zaklonenou delohu. No že prý tělo úplně rve o otehotneni a tak by doporučil antikoncepci na srovnání. Ja tak hrozne nechci :poblion: :pocitac: No mám se rozhodnout. Ale ty bolesti jsou teda neco :zed: Jinak vyšetření střev nemam. A jsem objednana jako samoplatce na utz celého břicha. Ja nebudu porad prosit a naznačovat o nej dr :pocitac: tri mesice v bolestech :poblion:

Šema
Echt Kelišová 9198 příspěvků 15.01.19 00:32

@Xmichaelah lichorerisnici znam. Ta je fakt skvělá. Tu jsem právě brala a bolesti stále a to mi přišlo divny protoze mi vždycky pomohla a ted nic. Ted co je jeste na mocak je Bokurima.

Petul&Charlie
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 15.01.19 09:03

@Xmichaelah já mám právě bolesti téměř pořád. A už to moc nedávám. Dr. mi napsal na měsíc Detralex a pak se uvidí jestli půjdu na laparku. Tak jsem zvědavá co bude. Jak řešíš bolesti? Práškama?
@Šema mě to bolí nejvíc v tříslech. Něco jako menstruační bolesti. Ale těsně před ms zjistím, že to může bolet ještě víc… je to na palici. Mě právě neříkal o těhotenství teda nic. Ale mám z toho obavy…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >