Křečové žíly v těhotenství - osmigem 500

20.1.19 13:39

Krecové žíly v těhotenství - osmigem 500

Ahoj holky, čekáme druhé mimčo a trápí mě křečové žíly, které jsem v prvním těhu neměla. Teď mám nohy modré - samá metlička a na pravé noze křečáky. Lékařka mi napsala osmigen 500, je to sice lepší, ale mám obavu o mimčo, abych mu neublížila i když mi je napsala lékařka na gyndě… Brala jste je některá také? Nebo máte jen punčochy, ty jsem zatím nezkoušela…

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

20.1.19 13:59

Ahoj, mám stejný problém, beru detralex a ještě musím nosit punčochu. Fakt to není nic příjemného, noha mě bolí a nemám pocit, že by to bylo lepší. Taky čekám druhý. Ani jsem nepřemýšlela o vlivu léků na mimi, ví co dělají…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.19 11:11

Ahojky :mavam: Se mi udělaly křečáky právě až v těhu, doktor mi na to napsala @Andreáček zmiňovaný Detralex. Takže ten je s těhotenstvím určitě v pohodě. A mně pomohl. Kamarádce ho dokonce napsala doktorka v těhu i jen na křeče. Na cesty jsem nosila punčochy, hlavně ty další, přeci jen to je v těhu nepříjemné i bez křečáků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.19 11:33

Díky, přeptám se tedy, zda by mi ho mohla napsat…Ten Osmigen niko moc nezná…@KamiNemecek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.19 14:38

@evina bublina Já znám tedy jen ten Detralex. A myslím si, že v těhotenství bude bezpečný, protože doktoři ho předepisují i v tomhle období celkem běžně. Ségra ho brala taky, měla tedy křečáky už před těhu, ale při tom se jí to hodně zhoršilo. A co vím, tak jí ty prášky dost pomáhaly, tolik si na bolesti nestěžovala, a k tomu navíc nosila i kompresní punčochy, takové ty vysoké až do třísel. Poptej se své doktorky, za to nic nedáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.19 11:04

Jediné, co je blbé, že Detralex je trochu dražší, ale tím, že pomohl a přestaly mě nohy bolet, investice rozhodně nelituju. Zeptej se na to no, @evina bublina:nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.19 13:17

Trochu dražší je cca kolik? Ten Osmigen stál necelé tři stovky…@KamiNemecek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.19 15:23

Doplácela jsem myslím kolem 700 stovek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.19 15:29

Ten Osmigen jsem hradila komplet, tak myslím, že mě lékařka nechá zaplatit i tento…No, tak když mi pomůže a máte ho vyzķoušený, že ta to stojí, tak o něj při příští kontrole doktorku poprosím… Děkuji za rady… :) @Andreáček

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.19 11:03

@evina bublina Promiň, chvíli jsem tu teď nebyla. U toho Detralexu záleží, jak velké balení si bereš. Protože ho musím brát pravidelně, denně, vždycky si kupuju to větší nebo největší balení. A buď jak píše Andreáček, okolo 700 za 180 tobolek, nebo kolem 550 za 120 tobolek. Obejdi pár lékáren, ty ceny Detralexu se dost liší! Sice nechápu proč, ale někde chtěji nesmyslně moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.19 18:17

Už ho mám doma… Za 60 tablet jsem doplácela 300 Kč. Děkuji!@KamiNemecek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.19 15:17

@evina bublina Držím palce, ať ti taky pomůže. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.19 15:24

No nevím, nechala jsem si ho napsat od doktora, ale říkal, že když ho vysadím, budu tam, kde jsem byla… Bereš ho trvale?Nebo sem tam pauza. Napsal mi 2-0-0 tab.@KamiNemecek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.19 10:17

@evina bublina Trvale :( Upozorňovali mě na to. Ale pořád si říkám, že je lepší brát pravidelně léky, než operace. Prej se křečáky po ní stejnak často vrací. Prostě těhu je pro tělo záhul a má to následky :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama