Křečovité bolesti podbřišku

Anonymní
28.12.19 12:55

Křečovité bolesti podbrisku

Ahoj.
Jsem v 8.tydnu, nemám extra nevolnosti jen mi občas bylo slabo, zima/vedro a dost bolela prsa. Ze zacatku ms bolesti.
Jenže predevcirem jako když utne, prsa skoro nebolí, splaskla a přidaly se teď křečovité bolesti spodku a zaludek na vodě (spis nervy). Menstruační bolesti mi to moc nepřipomíná. Takže litam na wc, kdy se kontroluju.
Před týdnem na UTZ bylo srdicko a kontrola až 16.1. a jelikož mam za sebou SP trochu se bojím… spis mi jde tak nějak o uklidnění, zkušenosti a tak. Můj chlap už ze mě nemůže.
Anonymně, protože přezdívku zná hodně známých

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3060
28.12.19 13:08

Pokud mas pochybnosti, na gyndu muzes jit aj drive a nemusis cekat do terminu, kdy te lekar objednal. Ja to taky mam kazdou chvili jinak, nemysli na nejhorsi hlavne. Babicka vzdy rikavala, ze takto si to privolavame ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.19 14:08
@shadowbabe píše:
Pokud mas pochybnosti, na gyndu muzes jit aj drive a nemusis cekat do terminu, kdy te lekar objednal. Ja to taky mam kazdou chvili jinak, nemysli na nejhorsi hlavne. Babicka vzdy rikavala, ze takto si to privolavame ;)

Ja vím. Mamka do mě taky huci a ja na to věřím, ze myšlenky dělají hodně. Ale nejde prestat… nejvíc mě děsí ta bolest prsou. Vymizí úplně, pak se trochu vrátí, pak bolí jedno.. ale hlsvne už to nema intenzitu jako před týdnem, což jsem mela u potratu. K tomu tedy bylo krvaceni…

• Citovat
  • Nahlásit
3060
28.12.19 19:55

Chapu, ze predchozi bolava zkusenost nejde hned lehce zapomenout, ale opravdu se snaz myslet pozitivne. Vsechno bude dobre neboj. Zacinam 4. mesic a nekdy prsa necitim, jiny den je proklinam :roll: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat