Krém Bustural na zvětšení prsou

259
24.5.16 09:15

Krém Bustural na zvětšení prsou

Ahoj holky, našla jsem na internetu tento článek : http://expertblogs.me/…bustural-cz/?…
No byla jsem z toho tak unešená, že jsem si to objednala a teď toho lituju.. Nemáte s tím některá zkušenosti? :nevim:
Jde o krém, který je údajně 100% přírodní, a má vám o měsíc zvětšit prsa i o 2 čísla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1316
24.5.16 09:33

Myslím, že je to blbost, taky jsem si kupovala nějaký krém na zpevnění prsou, ale nic nepomáhá myslím, že jen plastika. Na kterou se po druhém dítěti chystám :palec:, protože pak ty prsa budou děs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
24.5.16 10:19

Je to blbost :zed:
Nic takového nefunguje. A ty fotky pred a po, jsou foceny na klinice pred operaci a po operaci. Reklama :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
4.7.16 11:39

Ahoj ženy,
normálně nikam nepíšu, ale tohle mě nakrklo, tak vás musím taky varovat. BUSTURAL je nanic. Mazala jsem poctivě měsíc. Vyhodila jsem tisícovku. Domnívala jsem se, že to funguje podobně jako steroidy na mužské svaly, když se u toho cvicí. V žádném případě nekupujte, nepodporujte ty zloděje. :cert: No, aspoň že neublížil. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
4.8.16 00:26

Důrazně chci varovat všechny ženy a dívky, které by si chtěly objednat krém Bustural na zvětšení prsou, aby tak nečinily, jedná se o podvodníky a zloděje, kteří jenom tahají peníze za něco co nefunguje, v zákonné lhůtě jsem chtěla tento výrobek vrátit, byl originál zabalený, uvedená firma vůbec nereagovala na žádný email, dělala prostě mrtvého brouka jako že neexistuje, absolutně jim nezáleží na zákazníkovi, hlavně že jim zaplatíte a poté nemáte vůbec žádnou šanci se s nimi spojit, upozorňuji neobjednávejte si uvedený krém, je to podvod a jsou to zloději!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.8.16 04:41

To je jako krém na zvětšení penisu. Je to kravína. Proč by se po krému měla zvětšit prsní žláza? Z fyziologického hlediska je to úplný úlet. Ta se zvětšuje vlivem hormonů. Za ušetřené peníze si kupte dobrou podprdu.

• Citovat
  • Upravit
2
18.11.17 06:58

osm procent

To chce nebýt slípka a pořádně si přečíst, co tam píšou. Slibují zvětšení prsou o 8 procent. Vzhledem k tomu, že většina žen je na hranici matematické gramotnosti, tak osm procent je sotva znatelné, pokud byste je měly vedle sebe. Po měsíci si nevšimnete ničeho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
18.11.17 07:01

Neslibují zvětšení prsní žlázy ale zvýšené ukládání tuku v oblasti prsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama