Reklama

Krém do dortu co se nezdrcne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tarjei
Závislačka 3942 příspěvků 04.10.18 06:36
Krem do dortu co se nezdrcne

Syn bude mit narozky a chtela bych na dort nakej superkrem. Na korpus mam vybornej recept ale krem jsem delavala s mamou pudinkovej nebo takovej ten co je kase z mouky a mlika s maslem…porad mam pocit ze ani jedno neni ono…a ze se mi oboje zvladlo zdrcnout uz nekdy, asi moje chyba? Nevim. Tak prosiiiiim radte radte, dekuju :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 34 inzerátů 04.10.18 07:00

My máme rádi šlehačkové dorty, takže šlehačka s mascarpone.

7.straka
Povídálka 41 příspěvků 04.10.18 07:23

Jo, šlehačka a mascarpone je i u nás top. Použít se dá i šlehačka s tvarohem nebo tradiční krém z pudinku a másla. Ten se nezdrcne a fakt drží, pokud dort pak udržítš v teple…Hmm, asi udělám o víkendu Floridu. :P

Micaella22
Kecalka 251 příspěvků 04.10.18 07:38

Maslovej miluju. Kdyz mas spravne postup a dlouho michas, nezdrcne se a je krasnej bez hrudek

Aillet
Ukecaná baba ;) 1436 příspěvků 04.10.18 07:42

Dělám máslovej a ještě se mi nezdrc :think:
Nebo tvarohovej a ještě ze salka - máslo + zkaramelizované salko, nic moc zdravýho ale taky to nedělám každej den,že jo :D

Tarjei
Závislačka 3942 příspěvků 04.10.18 07:51

@Micaella22 nooo. Tak ten spravnej postup sem :D

Maritina
Kecalka 138 příspěvků 04.10.18 08:11

Maslovej s cokoladou i bez,nikdy se mi nesrazil.Do kastrulku 1 stredni hrnek mleka,2 vanilin­.cukry a 1 lzice kakaa,rozmichat a zahrat do varu.Do horke smesi nalamej 1 horkou nebo nugatovou,oriskovou cokoladu a roozmichej.Vychlad­.Do misy 1 mekke maslo+1 stredni hrnek cukr moucka,uslehat a k maslove smesi ( za staleho pomaleho slehani)pomalu prilivat cokoladove mleko,podle chuti.

rozand
Závislačka 2813 příspěvků 04.10.18 08:14

@Tarjei Když se zdrcne, stačí do něj postupně zašlehat další, ale rozpuštěné, teplé máslo.

Aillet
Ukecaná baba ;) 1436 příspěvků 04.10.18 08:21

2 sáčky van. pudinku uvařit v 500ml mléka, nechat vychladnout. Po částech přidat 120g másla, 100g moučkového cukru, 1 van. cukr. A šlehat, a šlehat. Známá přidává ještě 2 kapky rumové tresti, nebo pár lžic nutely.

Tarjei
Závislačka 3942 příspěvků 04.10.18 08:51

Děvčata a muzu dát místo mlika smetanu, at to stoji za to? :)

BaMaK
Závislačka 2804 příspěvků 49 inzerátů 04.10.18 09:03
@Tarjei píše:
@Micaella22 nooo. Tak ten spravnej postup sem :D

Všechno musí mít stejnou „pokojovou“ teplotu a šlehat do zblbnutí ;)

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2099 příspěvků 04.10.18 09:10
@Tarjei píše:
Syn bude mit narozky a chtela bych na dort nakej superkrem. Na korpus mam vybornej recept ale krem jsem delavala s mamou pudinkovej nebo takovej ten co je kase z mouky a mlika s maslem…porad mam pocit ze ani jedno neni ono…a ze se mi oboje zvladlo zdrcnout uz nekdy, asi moje chyba? Nevim. Tak prosiiiiim radte radte, dekuju :kytka:

Jak jsi ten krém dělala? Pudinkový máslový krém dělám asi pět let a zdrcnul se mi pouze jednou, když jsem místo ručně si chtěla ušetřit práci mixérem.

Tarjei
Závislačka 3942 příspěvků 04.10.18 09:15

@Lalelale aha ja to delam mixerem..

Tarjei
Závislačka 3942 příspěvků 04.10.18 09:16

A kdybych rozpustila ve slehacce bilou cokoladu, vychladit, smichat s maslem a vyšlehat?

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2099 příspěvků 04.10.18 09:27

@Tarjei není možné, že jsi to preslehala? Já to dělám tak, že udělám puding z poloviční dávky mléka, a pak po troskách prislehavam maslo a dochucovadla, treba rum :jazyk: hrnec s čerstvě dovárenym pudingem mam u toho ve vodní lazni, aby chladl. Jinak to ruční zaslehavani neni nijak pracne, je to snadné s metlickou.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >