Krém Hydroface je podvod!

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
35526
24.2.13 20:50

Krém hydroface je podvod!

Holky, před chvílí tady zase lovil jeden pyramidář (smazali ho, dobře mu tak). Koukala jsem na tu jeho úžasnou „firmu“. Takže cílem je loudit z lidí pod různými záminkami osobní údaje, aby je mohli prodávat firmám nabízejícím kreditní karty. Takže se maskují jako výživový poradci apod. (lživé bannery Raspberry keton diet atd.)

A přitom cvičně prodávají nějaký pseudokrém s názvem Hydroface. Trochu jsem hledala na netu, tady si někdo dal tu práci a zjistil, že údajní spokojení zákazníci jsou ve skutečnosti neexistující lidé z ukradených fotek. Jedna je dokonce fotka ŽAVRAŽDĚNÉ dívky, kterou zveřejnila policie! http://www.protivna-blondyna.cz/…html:poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :zed: :zed: :pocitac: :pocitac:

Buďte obezřetné!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27609
24.2.13 21:04

Jsi nekde par let hybernovala? Ja myslela, ze na tohle uz nikdo neskace :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Slecnaxxx
24.2.13 21:08
@pikola píše:
Jsi nekde par let hybernovala? Ja myslela, ze na tohle uz nikdo neskace :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Nahlásit
35526
24.2.13 21:40
@pikola píše:
Jsi nekde par let hybernovala? Ja myslela, ze na tohle uz nikdo neskace :mrgreen:

To myslíš vážně? Kolik je tu diskuzí na téma „podvedli mě na netu“.
Já bych byla fakt šťastná, kdyby na to nikdo neskákal… Ale takhle budu alespoň částečně podvodníkům kazit kšefty. Z mé strany je to taková dobročinost. A taky mě rozčiluje ta drzost.

Jinak jsem pochopitelně tak cool jako ty :mrgreen:, nikdy bych se nenechala nachytat. :twisted: (možná jsem někdy z kraje devadesátých let koupila taková ta magická struhadla, ale to bylo po hladu po prázdných socík krámech pochopitelné) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
24.2.13 21:41

Ze te to jeste prekvapuje 8o. Hnus hybe svetem, vse neni ruzove, nebo modre, loveskujici, uzasnoucky ani mimiskovy. Bohuzel :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Slecnaxxx
24.2.13 21:43
@Bábrdl píše:
To myslíš vážně? Kolik je tu diskuzí na téma „podvedli mě na netu“.
Já bych byla fakt šťastná, kdyby na to nikdo neskákal… Ale takhle budu alespoň částečně podvodníkům kazit kšefty. Z mé strany je to taková dobročinost. A taky mě rozčiluje ta drzost.Jinak jsem pochopitelně tak cool jako ty :mrgreen:, nikdy bych se nenechala nachytat. :twisted: (možná jsem někdy z kraje devadesátých let koupila taková ta magická struhadla, ale to bylo po hladu po prázdných socík krámech pochopitelné) :lol:

vsechno co se da objednat vyhradne pres jeden formular je na 99,9% podvod

• Citovat
  • Nahlásit
24395
24.2.13 21:43

@Bábrdl to znam :oops: :mrgreen:,treba uzasna koule do bubnu pracky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27609
24.2.13 21:51

No ja se spis divim, ze nekdo porad veri na takove ty hubnouci prasky, omlazovaci kremy o 20 let a zazracne domaci pristroje :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6955
24.2.13 21:58

@wildcherry jj ty koule :mrgreen: zajimalo by me kolik lidi s je koupilo, to snad ani nikoho nenapadne ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
24.2.13 22:06
@Janichka píše:
@wildcherry jj ty koule :mrgreen: zajimalo by me kolik lidi s je koupilo, to snad ani nikoho nenapadne ne?

me jo :lol:,je to hodne davno, ale chvilu zpatky jsem byla u sousedky, jdu do koupelny a vylezla jsem se smichem, jak je s koulou spokojena, odpoved?,,Drz hubu, stalo se,, :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6955
24.2.13 22:10

@wildcherry :mrgreen: :lol:
Vubec nepotrebujete prasek a pritom pradlo voni… Bla bla bla :poblion: To jo!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23860
24.2.13 22:12

Co to bylo za koule do pračky, to mě nějak minulo? To jako mělo nahradit prací prášek??? :nevim: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23860
24.2.13 22:13

Ja aháááá, už vidím odpověď - :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
24.2.13 22:17
@Janichka píše:
@wildcherry :mrgreen: :lol:
Vubec nepotrebujete prasek a pritom pradlo voni… Bla bla bla :poblion: To jo!!

tak nejak :lol:,presne uz nevim.Ale cumela jsem, prodava se porad :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
24.2.13 22:18
@Gina108 píše:
Ja aháááá, už vidím odpověď - :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Chces ji poslat :mrgreen:?sousedka ji mozna jeste ma :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit