Krém na citlivé oční okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Qwentin
Extra třída :D 10863 příspěvků 28.04.18 15:48
Krém na citlivé oční okolí

Dobrý den, maminky, prosím Vás nevíte o nějakém výborném krému na okolí očních víček a oční víčka, mám velmi senzitivní pleť a okolo očí se mi pleť hodně vysušuje, zkoušela jsem Niveu (na oční okolí), ale pálila, lékárnice mi poradila opthalmo azulen, ale ten mě svědí. Potřebovala bych krém na hydrataci a lifting víček, mám na nich drobné vrásky vzniklé z vysoušení kůže, hypoalergenní. Prosím Vás, nevíte o něčem kvalitním, aby z toho nepálily a neštípaly, nesvědily oči? Velmi děkuji za radu. :kytka:

Reklama

Reakce:

Helileli
Ukecaná baba ;) 2240 příspěvků 28.04.18 15:54

Mám citlivé oči a používám krém na oční okolí z Lidla. Samozřejmě si ho nesmím namazat přímo do očí, to pálí všechno. Ale při běžné aplikaci vklepanim do kůže nemám žádný problém.
Občas si udělám „masku“ na oční okoli, že si ho namazu kalciovkou a nechám tak 20min působit, pak přebytečný krém otru kapesníčkem.

nozu
Extra třída :D 11049 příspěvků 28.04.18 16:02

Ja mam rada kosmetiku yves rocher. ted jsem mamce davala krem na ocni okoli. ona je hodne citliva a tento krem ji nevadi. zkus si kdyztak poprosit o vzorek.

nozu
Extra třída :D 11049 příspěvků 28.04.18 16:04

Jen teda dodam, ze v porovnani s niveou je to trochu jina cenova hladina. ale pri vyuzivani jejich vernostniho programu se to da.

luca241
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 28.04.18 16:40

Já mám ekzem.co mi fakt sedí a dělá dobře je arganový olej.

Hanka Adamov
Povídálka 48 příspěvků 28.04.18 16:50

Byla jsem atopik, doteď hodně citlivá pleť, mám stejné potíže jako Ty a sedí mi krém od Mixy. Je přímo pro citlivou pleť a oční víčka, cena cca 200,– za 50ml.

Huk
Kecalka 393 příspěvků 28.04.18 18:50

Záleží na ceně. Kožařka doporučila dceři krém na suché exematické oční okolí, tuším od Yves Rocher (snad to píšu správně), můžu eventuálně dohledat. Je teda drahý jak prase, cca.600 za 50ml, ale jemňounký a úplně suprtrupr.
Z drogerie mi přišel fakt fajn oční krém s kozím mlíkem od značky Ziaja, ten stál kolem kila.

ZdenkaNova
Stálice 78 příspěvků 29.04.18 12:09

Já používám oční krém od značky Neauvia :) vůbec nepálí a nemám pak oční okolí tak suché. Je to i super prevence na vrásky. Mažu vždycky večer, ráno moc ne, at nemám oční víčka moc masntá na makeup :) :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Soudce jim dal lekci: Erbová a Řepka se musí sami domluvit! A to je téměř nemožné

Nemůžou si přijít na jméno, přesto musí najít společný kompromis. Vlaďka... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama