Krém na mastnou pleť

34
24.7.13 09:06

Krém na mastnou pleť

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Chci si koupit denní krém, ale vůbec nevím jaký. Výběr je velký a celkem tápu. Nechci kupovat pokus omyl, tak se radši ptám. Sháním nějaký krém, který byl nebyl mastný, spíš lehčí konzistence a dobře se vstřebával. A zároveň aby mohl být na mastnou až problematickou pleť. Ale vyloženě na aknózní pleť to nechci. A kde jste krém sehnali? Díky moc všem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29386
24.7.13 09:12

@danulkah mě se osvědčil Vichy Aqualia Termal Légere, kupuji ho v lékárně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.7.13 09:12

@danulkah já tedy mám výbornou zkušenost, kupovala jsem ho cca pred 3mi měsíci v Tescu, denni broskvovy krém na problematickou pokožku. Rychle se vstřebá, voní, a je vzdušný a cena SUPER asi 60,– muzu ti sem dam foto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
R82
2396
24.7.13 09:13

Taky mam vichy a dobry

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
24.7.13 09:18

Mně nejvíc sedí krém od Biodermy- Sebium Pore refiner-je to na vsáknutí mastnosty a stažení pórů. Pleť je po něm jak potažená sametem a neleskne se. Klidně ho používám i několikrát za den teď v těch vedrech a nic dalšího nepotřebuju. je ale celkem drahý kolem 350kč. Tak se zkus nejdřív poptat na vzorek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Brooucinda
24.7.13 09:22

Já jsem měla chvilinku Eucerin na problematickou pleť a výborný. Bez parfemace, okamžitě se vstřebal a nedělala mastný film. Ten mi vyhovoval moc

• Nahlásit
  • Citovat
1030
24.7.13 09:24

Používám na smíšenou pleť krém z lékárny RYOR mořské řasy. Je matující, pro smíšenou pleť, je lehký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1213
24.7.13 09:27

Ahoj,
používám La Chévre Matující denní krém, mám ho přímo od kosmetičky a je výborný.
Trošku dražší, cca 250Kč, ale stojí za to.

ttt

Svetr

fda 40 Kč
  • 68

Mikina

fda 40 Kč
  • 68
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
884
24.7.13 09:51

Holky, taky díky za tipy, mám to stejně jako zakladatelka. Ještě se zeptám - mají některé z těchhle krémů UV faktor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
815
24.7.13 10:21
@Tamara.Muller píše:
@danulkah já tedy mám výbornou zkušenost, kupovala jsem ho cca pred 3mi měsíci v Tescu, denni broskvovy krém na problematickou pokožku. Rychle se vstřebá, voní, a je vzdušný a cena SUPER asi 60,– muzu ti sem dam foto.

Ano, ten je nejlepší :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.7.13 10:26

@Leila90 :mrgreen: :andel: je fakt super - poměr, cena, výkon :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2832
24.7.13 10:27

Efaclair M od La rochay - je super! Ale UV asi nemá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
815
24.7.13 10:30

Nebo jeden broskvový krém z Avonu, akorát si nevzpomenu na značku, taky obyčejný, do stovky. Kouknu se na obal a písnu sem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
815
24.7.13 10:33

@Tamara.Muller No právě, ony někdy ty extra drahé ani nemusejí zabírat. Já tu mastnou plet večer řeším tvrdým mýdlem. Namydlím si tvář, vydrhnu, opláchnu a pak je plet pořádně vyschlá přes noc. Ale ted v těhu ji mastnou nemám, spíše problematickou, takže zase to řeším peelingem pro puberťáky od Garnier :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.7.13 10:39

@Leila90 ja na noc používám noční od nivei. Doma si dělám speciální masky na cele telo a určitě partie tela a potom peelingove masky schnouci a od Garnieru peeling tez. A mysli speciální na akne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama