Krém na obličej 30 +

16
29.3.21 05:57

Krém na obličej 30 +

Milé ženky :D Prosím doporučíte krém na obličej pro 30 let plus? nejlepe s SPF, protože už se kolem oči rýsují vrásky :cert: Pleť mám spíše suchou a hlavně citlivou. Málokterý krém mi sedne..Děkuji za vaše doporučení. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1066
29.3.21 06:16

Cas nezastavis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
822
29.3.21 06:31

Jsem velice spokojena s estee lauder krémy a myslim že je videt i zmenu. z prirodnich jsou moc dobre krémy od justu. kolegynky pouzivaji just vital s alpskou ruzi.Lze objednať pres poradce. pokud chces ozvi se do Zprávy. hezky den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2778
29.3.21 06:45

Ja ted par mesicu pouzivam Syncare ocni krem s kys. hyaluronovou. Zazraky clovek samozrejme cekat nemuze, ale jemne vyhlazeni pozoruju. Jinak nejvetsi vliv ma proste zivotosprava a kvalitni spanek. Kdyz spim dlouhodobe kolem 6h denne, tak pri pohledu do zrcadla pomalu volam na kliniku, abych si zabookovala prvni termin aplikace botoxu, ale kdyz pak spim kolem tech 8-9h denne, tak to zase tak spatne neni a botox jeste odlozim :mrgreen: Ted tomu nahrava covid a homeoffice, kdy mam spanku dostatek, ale az covid skonci a svet se zase rozbehne na plne obratky, tak uz me ten botox proste nemine, cas nezastavis a zazracne kremy proti vraskam neexistuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14127
29.3.21 07:02
@Soldier píše:
Milé ženky :D Prosím doporučíte krém na obličej pro 30 let plus? nejlepe s SPF, protože už se kolem oči rýsují vrásky :cert: Pleť mám spíše suchou a hlavně citlivou. Málokterý krém mi sedne..Děkuji za vaše doporučení. :mavam:

Hydratovat hydratovat hydratovat :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2091
29.3.21 07:30

Já jsem moc spokojena s Neostratou, ale ne každému sedne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21135
29.3.21 07:41

Clinique me jeste nikdy nezklamal a Estée Lauder je taky fajn. Naopak u Lancome mi sedi jen neco…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3445
29.3.21 07:44

Mám teď hyaluronové sérum od Mark, pro všechny typy pleti a je super. Je příjemné a i vidím výsledky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
29.3.21 08:01

Stačí obyčejné hydratační denní i noční krémy za pár korun, Nivea je třeba dělá fajn. Pokud chceš řešit vrásky, pořiď si k mm tomu kolagenové kapsle a pij hodně vody. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20671
29.3.21 08:25

Tak na začátek by bylo dobrý aspoň napsat, v jaké cenové kategorii si tu péči představuješ, co už jsi zkusila a sedlo/nesedlo, jestli máš nějaké problémy,… Nebo jestli chceš říct, že ve 30+ se suchou pletí nic nepoužívas 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2778
29.3.21 08:39
@LadyDelRey píše:
Stačí obyčejné hydratační denní i noční krémy za pár korun, Nivea je třeba dělá fajn. Pokud chceš řešit vrásky, pořiď si k mm tomu kolagenové kapsle a pij hodně vody. :kytka:

Tak za me treba Nivea, Astrid a Neutrogena jsou nejhorsi kremy, co jsem vyzkousela, plet je mastna po povrchu a uvnitr uplne vysusena. Nepopiram, ze tobe se mohou zdat fajn, ale u jinych mohou napachat celkem skody

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
29.3.21 08:40

Já mám něco obyč od Nivea a z Lidlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
29.3.21 08:42

Ja uz par let pouzivam vse od Nuance. Jako ze bych mela oblicej vyhlazeny jak prdelku, to ne, cas nezastavim, ale plet mam po nem hezci nez zamlada 🤪

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4194
29.3.21 09:24

Mám kosmetiku od Yves Rocher pro 30+ na suchou pleť… sucha nejsem, vrásky jsou a budou, jak moc se to zlepšilo nebo ne, tak to nedokážu říct, protože se tolik nepozoruju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27566
29.3.21 09:41

Klasická modrá Nivea, kokosovej olej, Dermacol princess, Excipial U lipolotio.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat