Krém na opalování pro malé děti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
modravlocka
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 14.06.19 11:35
krém na opalování pro malé děti

Holky, prosím, doporučte mi nějaký pořádný kvalitní krém pro dítě 1,5 roku. Nevyhýbám se fyzikálním ani chemickým filtrům, přežiji i trochu těch nepřírodních surovin, ale potřebuji, aby byl stoprocentně spolehlivý, skutečně voděodolný a vhodný pro hodně citlivou pokožku se sklonem k alergickým reakcím, SPF co nejvyšší. Prosím pouze o osobní zkušenosti s konkrétními značkami, na výsledky D testu nehraji. ;)
Klidně můžete i napsat, jakým krémům se raději vyhnout, které se vám neosvědčily.

Reakce:
zuzikka
Ukecaná baba ;) 1410 příspěvků 14.06.19 11:41

Já jsem spokojená s tímhle. Prcek má 10 měsíců a i když je to jen 30 tak ho chrání velice dobře. Nejde to dolů ani když se cabrá ve vodě, až když ho pořádně umyju mýdlem. Dělají i 50.

Aliik
Echt Kelišová 8484 příspěvků 14.06.19 11:44

Osobní velmi dobrá zkušenost krémem SunDance Kid 50 MED (medical) sensitive. Mažu s ním extrémně citlivé dítě, co v podstatě nesmí na slunko, a dobrý ;) Mám srovnání s asi 3mi jinými mnohokrát dražšími krémy, a skončili jsme u tohoto ;)
https://www.dm.cz/…5070821.html?…

edding400
Kecalka 266 příspěvků 14.06.19 11:48

Bioderma 50 a sebamed 50.oba dobre.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2225 příspěvků 14.06.19 11:51

@modravlocka používám CIEN 50+ z Lidlu a jsem spokojená, nesmyva se, pěkně se roztírá a ani při celodenním koupání není malá spálená. Na citlivou pleť netuším, s tím problémy naštěstí nemáme :think:

lucynka25
Echt Kelišová 9865 příspěvků 14.06.19 12:01

@modravlocka za me pro nejmenší je top od Biodermy, krem ci pena..deti se mi u more nikdythan nespalily.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1936 příspěvků 14.06.19 12:16

Pouzivala jsem pro kluky Biodermu Kid, Ladival i Sundance z DM, vsechno vyzkousene i v tropech a bez problemu.

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 14.06.19 14:06
@zuzikka píše:
Já jsem spokojená s tímhle. Prcek má 10 měsíců a i když je to jen 30 tak ho chrání velice dobře. Nejde to dolů ani když se cabrá ve vodě, až když ho pořádně umyju mýdlem. Dělají i 50.

Ta Weleda vypadá dobře. S jejich produkty mám celkem dobrou zkušenost, jen teda ta cena… Máš nějakou zkušenost s tou silnější SPF50? Koukala jsem, že je to prťavé balení. Přemýšlím, na kolik namazání vydrží.

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 14.06.19 14:08

@Ijen @Aliik Celkem mě překvapuje dobrá zkušenost s opalováky z DM. Měla jsem jeden z řady pro dospělé a přišlo mi, že se ve vodě rychle smýval. Ty dětské drží dobře? I ve slané vodě?

Ijen
Ukecaná baba ;) 1936 příspěvků 14.06.19 15:13

@modravlocka ano ja s nim mam zkusenost dobrou, i 4 tydny v Thajsku. Pro sebe mam nejradeji mlhy, mleka mi vadi, tak ty aplikuju casteji. To detske ma texturu podobnou jako daylong nebo bioderma, mazala jsem kluky rano pul hodiny pred odchodem na slunicko.

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1410 příspěvků 14.06.19 16:00
@modravlocka píše:
Ta Weleda vypadá dobře. S jejich produkty mám celkem dobrou zkušenost, jen teda ta cena… Máš nějakou zkušenost s tou silnější SPF50? Koukala jsem, že je to prťavé balení. Přemýšlím, na kolik namazání vydrží.

Já to letos řešila poprvé, takže zatím máme tu 30, první tubu. Mažu ho celého už víc jak měsíc (jsme každý den 6 hodin na zahradě) a stále jsme ji nespotřebovali. 50 bude dost podobná, myslím. Hůř se to teda roztírá, ale to asi každý minerální. No a je drahý, to je pravda. Ale mě to zas tak nevadí, protože jinou kosmetiku na něj nekupuju. Navíc splňuje vše, co jsem chtěla- je přírodní, minerální, voděodolný a ráda podpořím tuhle značku, která je ohleduplná k planetě.

scentini
Závislačka 3651 příspěvků 14.06.19 16:14

Bioderma sprej i pena fajn, uriage sprej a pro miminka uriage krem.

debra.morgan
Echt Kelišová 9503 příspěvků 14.06.19 16:52

Vždy nám stačil cien z lidlu.

bjetuschka
Kelišová 5031 příspěvků 14.06.19 17:08

Já doporučuji Ladival, je z lékárny a má být i na citlivou pokožku.

radusf
Stálice 72 příspěvků 14.06.19 17:32

Za nás Ladival, my máme 50+ vhodný i na ekzematickou pokožku (kvůli dceři). Já jsem spálená hned, takže používám taky a super.

Váš příspěvek
Reklama