Krém na strie Trilastin

12.8.15 22:01

Krém na strie Trilastin

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda má někdo zkušenosti s tímto krémem u již vytvořených jizviček. Mažu se od začátku těhotenství a cca od 32 týdne se začaly objevovat a vždy když ráno vstanu, tak najdu nové. Mám je už na celém zadku a rozhodly se pokračovat přes boky až na břicho. Vím, že je to v těhu normální kor když jsem přibrala 20 kg, ale jsem rozhodnuta udělat cokoliv abych je aspon co nejvíce zmírnila. Budu ráda za vaše osobní zkušenosti a třeba i foto před a po. Přemýšlím nad odstraněním laserem, ale krém je přece jen cenově přijatelnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

kerrankin
13.8.15 08:12

Cenove prijatelnejsi, ale zcela neucinny, takze se celkem prodrazi :mrgreen: Nepozorovala jsem zadnou zmenu. Strie casem vybledly, takze nejsou videt, ale jsou tam. Ted to neres, pockej par mesicu po porodu a uvidis, jak to bude vypadat…

• Citovat
  • Upravit
13.8.15 10:04

Asi je to jen otazka casu kdy se s tim clovek proste potrebuje smirit a hlavne aby to vybledlo protoze takto fialove me to doopravdy desi. Rekla bych, ze me by to bylo i jedno. Hlavene aby se prcek narpdil v poradku a zdravi, ale pritel me svymi narazkami vyhecoval k brouzdani po internetu a hledani zazracnych kremu. Kazdopadne jaem videla fotky pred a pouziti kremu, ale znam taky moc dobre photoshop a ten strie odstarni behem par minutek takze jsem doufala, ze me tu nekdo posle sve osobni fota a tim me trosku uklidni, ale jak rikam hlavne at je maly uz na svete pak mi to asi bude jedno a casem se s tim snaf vyrovnam uplne. Do mazani jsem za cele rehotenstvi vrazila nemale penize a mazala jsem dvakrat denne a vidim jen jaky je to byznis. Dle meho kdybych se bebamazala ani jednou jsem na tom uplne stejne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kerrankin
13.8.15 10:51

@veronika.f já jsem teď ve druhém těhotenství taky mazala poctivě a dobrý, přes mazání se jich udělalo jen pár na bocích. Ovšem nemazala jsem stehna a udělaly se mi tam! 8o To jsem fakt nečekala. No ale zatím neřeším, koupat se teď stejně nemůžu, tak doufám, že to zase „zmizí“. Přítele kopni někam :roll:

• Citovat
  • Upravit
8.5.18 17:03

Trilastin v Česku?

Ahojky, chtěla bych se zeptat, neví někdo něco o Trilastinu v Česku? Jestli vážně funguje? Děkuji, byla bych ráda i za fotky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
563
8.5.18 20:50

Ahoj, já kupuju z eshopu zbavsestrii.cz. Mazala jsem se už víckrát (po obou dětech, při hubnutí a tak) a vždy mi pomohl. Za mě jediné, co pomůže, aby strie byly daleko méně viditelné. Mám teda tenké až polotlusté :) bílé linky - když je mažu, za pár týdnů jakoby splynou s okolní kůží, ale třeba po roce, kdy trilastin nepoužívám, se zas začínají objevovat, takže si ho pak zas koupím, a tak furt dokola :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.18 15:49

@sanyaa děkuju ti :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie