Jaký krém na strie v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 884 příspěvků 18.03.18 16:08
Krém na strie v těhotenství

Ahoj holky, v prvním těhu jsem používala krém GS Mamastrie, ale pravděpodobně se přestal prodávat, protože není dostupný v žádném e-shopu ani v žádné lékárně. Poradily byste mi prosím něco podobného? Mělo by to být nějaké větší balení, ten GS byl 300 ml, prostě abych tím mohla mazat břicho, zadek, stehna a ne že na 3 použití vypatlám celé balení. Určitě nechci olejovou texturu, spíš prostě klasický krém, lotion, případně gel. Prosím, nepište tipy: Mazala jsem se sádlem a stejně se mi strie neudělaly… Protože mě se dělaly hodně v pubertě a žádné babské rady na to nefungovaly. Kdežto s tím GS Mamastrie se neudělala ani jedna, a to jsem přibrala víc než kdysi v pubertě. Cenově je mi to jedno, klidně si i za to nemít strie připlatím, lepší než následně platit nějaké nákladné estetické zákroky. Děkuju!

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 8133 příspěvků 18.03.18 16:27

@Pucalkovic Amina Já mám olej na strie elastiq a kombinuju ho s kokosovým máslem.

elena.78
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 18.03.18 16:30

No, ale samotný krém Ti proti striím nepomůže. Také jsem se o to zajímala, mudr mi potvrdila, že krémy působí spíš psychologicky. Musíš pokožku vyživovat hlavně zevnitř, tzn. vypít min 2 litry vody denně- aby byla hydratovaná, dodávat kolagen 1. typu- ten zabírá po cca dvou měsících, nebo jíst vývar z hovězích kostí. Strie se dělají zevnitř ne zvrchu pokožky. Krém je dobrý proti vysušení pokožky a aby nesvědila. Jinak já mažu bambusovým máslem a kokosovým olejem. Zatím jsem bez strií, 35tt. V pubertě se mi udělalya to jsem nepřibrala tolik co nyní, takže čekám, že na mě stejně nějaká vykoukne.

chs.jasmin
Echt Kelišová 8729 příspěvků 18.03.18 16:35

@Pucalkovic Amina Ahoj,

ono je jedno čím mažeš, hlavně že mažeš (což je taky jak kdy - u první jsem nemazala a jsem bez strií, u druhé jsem mazala a stejně mám zadek jak kdyby mi ho podrápal tygr :lol: ).

Nejčastěji jsem ještě vlhkou pokožku mazala olejem z lékárny (mandlový a merunkový jsem měla), pak jsem dostala od mamky přímo dvou-složkový olej na strie z avonu (ale strašně mi smrděl - moc aromatizovaný) :nevim: a jedu dobu jsem mazala uplně obyč Niveou.

dickys
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 1 inzerát 18.03.18 16:41

V prvním těhotenství jsem se mazala krémem ElastiQ, teď jsem si koupila v Dr Maxovi jakousi jejich napodobeninu Lady Max a je to celkem příjemný krém :)

P4ja
Echt Kelišová 8133 příspěvků 18.03.18 16:42

@dickys Ten Max jsem měla taky, ale dost rychle byl pryč. :( Olej u mě vede.

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 665 příspěvků 18.03.18 16:53

Ja kombinuju dove mléko (přijde mi že mastí nejvic) s ricinovym olejem. Zatím 30 tt a dobry. Tak uvidime.

mikashopova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 17:00

Ahoj, já na strie od začátku používám krém na strie od Hippu, v prvním trimestru se mi z jiných, co jsem zkoušela, zvedal žaludek. V pubertě se mi jich udělalo dost na bocích, ale zatím jsem 32tt a bříško, stehna, zadek - ani jedna navíc zatím. 8)

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 884 příspěvků 18.03.18 17:00

Děkuju za tipy!

anonymka227
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 18.03.18 17:08

Měla jsem ve druhém těhu elancyl krém a maximální spokojenost. Ani jedna strie, narozdil od prvního těhu kdy jsem popraskala jak blázen. Je dražší, ale každý kdo ho zkusil byl spokojený.

Apple11
Stálice 62 příspěvků 18.03.18 17:53

ElastiQ je nejlepší, jsem čerstvě po porodu a ani jedna strie se neobjevila. :dance: Mazala jsem poctivě ráno a večer.

Markéta N.V.
Kecalka 459 příspěvků 18.03.18 17:55

Modra indulona :palec:

Kukacka123
Závislačka 3261 příspěvků 18.03.18 18:08

@Pucalkovic Amina mam olejicek pro tehotne od Weledy. Mazu vzdy na vlhkou pokozku po sprse, staci fakt malo a vydrzi dlouho. Jsem 28tt ;) zadna strie, uzasne voni a necetla jsem spatnou recenzi. Za sebe fakt doporucuju. Hned se vsakne a pokozka hebounka a jemna jak po zadnym kremu, uzasny :palec: a teda dost pit!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >

Vrba a Limba ven! Fanoušci fotbalové Plzně po nezdarech vyhánějí klubové ikony

Druhá prohra v řadě a propastná devítibodová ztráta na vedoucí Slavii. Šance... číst dále >