Krém na suchou citlivou pleť

3
27.6.20 15:15

Krém na suchou citlivou pleť

Zdravím, předem upozorňuji že jsem muž, takže nechci kosmetiku pro ženy, možná váš manžel/přítel/kamarád měl nebo má stejný problém jako já. Mám velmi suchou a hrozně citlivou pleť. Dřív mě trápil i ekzém na obličeji, toho jsem se zbavil ale furt mám hrozne vysušený obličej. Z Nivey jsem se osípal a měl jsem alergickou vyrážku. Takže to chce asi něco dražšího a kvalitnejsiho. Budu velmi rád když mi něco doporučíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4861
27.6.20 15:25

Na atopickou pokožku máme dobré zkušenosti s výrobky od A-derma. Koupíš v lékárně nebo na netu.
Třeba tohle by se mohlo hodit https://www.kosmetika-francie.cz/…i-krem-50-ml#…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15812
27.6.20 15:45

Já používám na pokožku s lupenkou obyčejný Cien z Lidlu. Noční krém s modrým víčkem. V testech předčil krémy za tisícovku. Mám taky hodně suchou pleť a tenhle je skvělý. Dobře a dlouho hydratuje a je jeden z mála po kterých se mi nevyráží lupenka kolem očí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11156
27.6.20 16:15

@kuchar1 Manzel si pochvaluje Neutrogenu Hydra Boost. Ale vyhovuje mu i Balea pro muze z DM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
27.6.20 16:37

@cecetka Hydroboost jsem chtěl ale v naši lékárně není už měsíc na skladě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11156
27.6.20 16:41

@kuchar1 Maji je v kazde drogerii (Teta, Rossmann i DM). Pokud mas kousek do Polska, tak do konce cervna je maji v pl Rossmannu v akci za 32 Zl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.6.20 21:57

Manžel měl stejný problém, byl i u kožní, která mu v podstatě řekla, že se o svou kůži špatně stará. Problém vyřešil sprchový gel a tělové mléko ( používá ho i na obličej) Lipikar od La Roche- Posay. Dostane se to v lékárně, můžu vřele doporučit - manžel měl kůži popraskanou až do krve, šupiny, zarudlé - všechno je pryč.
Jo a… přípravků z drogerie se zcela vzdal, vůbec to nepoužívá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
29.6.20 10:24

@SibyllaTrelawney Určitě vyzkouším, děkuji. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.6.20 18:33

@kuchar1 Vyzkoušej. Manžel se nejdřív ošíval, protože se mu nezamlouvala cena, ale rychle pochopil, že mu to prospívá. V té kosmetické řadě Lipikar jsou různé věci, muž má teda ten sprcháč a tělové mléko, teď bude zkoušet tuhé mýdlo. To balení celkem vydrží, když toho na sebe člověk nepatlá tuny. Jinak teda se připrav, že to nijak nevoní - je to bez parfemace, právě pro citlivou pokožku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18067
2.7.20 12:39
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie