Krém na vrásky - smíšená pleť

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
muffin98
Kecalka 156 příspěvků 03.03.19 00:28
Krém na vrásky - smíšená pleť

Zdravím, nemáte typ na krém na vrásky na smíšenou pleť? Je mi teprve 20, ale už mám takové ty mračící a to dost výrazné, do toho se snažím používat spíš odmaštující kosmetiku, mám hodně problematickou plet. Ideálně něco, co moc nezatíží peněženku, do kosmetiky nerada dávám moc peněz, ideálně kdyby byl do 150, +-50kč

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 8178 příspěvků 03.03.19 00:38

Vyzkoušej krémy Cien z Lidlu. Stojí 59,– a jsou naprosto nepřekonatelný.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30363 příspěvků 03.03.19 00:40
@muffin98 píše:
Zdravím, nemáte typ na krém na vrásky na smíšenou pleť? Je mi teprve 20, ale už mám takové ty mračící a to dost výrazné, do toho se snažím používat spíš odmaštující kosmetiku, mám hodně problematickou plet. Ideálně něco, co moc nezatíží peněženku, do kosmetiky nerada dávám moc peněz, ideálně kdyby byl do 150, +-50kč

jednou vzniklé vrásky už neodstraníš, leda botoxem.Za peníze, které chceš dát do krému, kůži jen hydratuješ nebo promastíš.Ještě poznámka - nakolik a za kolik se obličeji věnuješ,takový za pár let bude.

Uživatel je onlinedalmatinka 123
Hvězda diskuse 48371 příspěvků 03.03.19 00:52

@muffin98 nemracit se:) a ja asi budu za exota,ja uz vyzkousela skoro vsechno :D a musim rict ze na plet mi nejlip dela obycejna nivea:D.me teda vrasky docela vyhladila..ale je mi o 15 let vic:D

MaM
Stálice 96 příspěvků 3 inzeráty 03.03.19 00:59
@Burj Chalifa píše:
jednou vzniklé vrásky už neodstraníš, leda botoxem.Za peníze, které chceš dát do krému, kůži jen hydratuješ nebo promastíš.Ještě poznámka - nakolik a za kolik se obličeji věnuješ,takový za pár let bude.

No a taky okoukni, jaké vrásky má tvoje maminka a babička, geny neošálíš ani tím nejlepším krémem.

Hvězda diskuse 48371 příspěvků 03.03.19 01:35

Botox uz nefrci.ted vsichni chodi na tu kyselinu.sla bych taky,preventivne ale nesmi se v tehotenstvi ani pri kojeni:) https://www.asklepion.cz/…hyaluronovou

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30363 příspěvků 03.03.19 01:42
@dalmatinka 123 píše:
Botox uz nefrci.ted vsichni chodi na tu kyselinu.sla bych taky,preventivne ale nesmi se v tehotenstvi ani pri kojeni:) https://www.asklepion.cz/…hyaluronovou

botox a kyselina hyaluronová jsou dvě naprosto odlišné věci.

Hvězda diskuse 48371 příspěvků 03.03.19 01:53
@Burj Chalifa píše:
botox a kyselina hyaluronová jsou dvě naprosto odlišné věci.

A ja rikam ze jsou stejne?:)Ja bych treba na botox nesla,ale na kyselinu jo.zatimco botox je jed a za roky muze udelat paseku tak kyselina H je bezne v pleti,takze me celkove jeji pouziti snesitelnejsi.Mama chodi jednou za rok a v 65 letech ma min vrasek nez ja:D.Po botoxu vypadala jak zbita.Po kyseline mela par modrinek kolem rtu.

https://www.rehabilitace.info/…hyaluronova/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.19 02:04
@Janli píše:
Vyzkoušej krémy Cien z Lidlu. Stojí 59,– a jsou naprosto nepřekonatelný.

Maximálně na nohy,jinam bych nepoužila…

Luca82
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 03.03.19 02:14
@Anonymní píše:

A to proc?

SibyllaTrelawney
Kecalka 335 příspěvků 03.03.19 07:02

Objevila jsem kosmetiku Bielenda - mám krém a sérum. Je to na problematickou pleť proti vráskám a velice mi sedí. Mají to na Notinu.

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 8178 příspěvků 03.03.19 07:14
@Anonymní píše:

A víš, že v testech tyhle krémy a vůbec celá jejich kosmetická řada vychází daleko lépe než několikanásobně dražší výrobky konkurence? Navíc nezatěžují pleť? Já mám lupenku a od té doby, co používám tuhle kosmetiku, mám pleť čistou a nemusím si ve čtyřiceti stěžovat na vrásky ;) . Odsuzuješ něco, o čem nemaš ani páru a ještě jako anonym :roll:

Kukacka123
Závislačka 3346 příspěvků 03.03.19 07:30

Urcite bych zkusila plet drasticky neodmastovat, pak se jeste vice masti (ozkouseno na sobe :mrgreen: ). Fajn jsou i ruzne oleje, delaji i na problematictejsi a mastnou plet. Za sebe si nektere nemuzu vynachvalit - ty na citlivou plet. Dobry je treba merunkovy ci mandlovy - jsou jemne a celkem lehky, nezanasi pory (ten mandlovy vubec) a staci par kapek na vlhkou plet. Pres noc delaji divy ;) a cenove se daji sehnat a vydrzi dlouho ;)

Kukacka123
Závislačka 3346 příspěvků 03.03.19 07:36

@Janli mrkla jsem na slozeni a v prvni polovine je treba slozka phenoxyethanol a ta moc fajn neni. Ale tak uzivatelka neshanela prirodni kosmetiku ;) ja se ted o to docela zajimala a zkousela a kosmetika bez techto sraj.dicek mi dela na pleti lip :nevim:

https://encyklopedie.biooo.cz/…noxyethanol/

Bohuzel zrovna tenhle konzervant obsahuje mnoho produktu. Hodne jich ho ma ale na konci slozeni, coz treba Cien zrovna ne :nevim: za sebe ale treba muzu rict, ze fajn slozeni ma Alverde z DM, je to i cenove dostupna kosmetika. Mne treba ale s citlivou a sussi pleti zazraky neudelal, mela jsem supinky suche i po kremu na suchou plet.

Jinak celkem fajn je i Manufaktura. Neni ciste prirodni, ale slozeni nema az tak spatne a me pleti pekne sedela a nedelala neplechu (obcas se mi nejake pupinky udelaji) :)

g.sandova
Závislačka 4246 příspěvků 03.03.19 07:40
@Anonymní píše:

A proč ten anonym?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama